Kobieta z dzieckiem weszła do toalety. Tam zrobiła coś strasznego!

W środę na warszawskim Mokotowie kobieta z małym dzieckiem weszła do przenośnej toalety.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, że kobieta chce skorzystać z WC. Jednak przechodniów zaniepokoiło to, że przebywa tam bardzo długo. Było to ponad pół godziny.

Na miejsce wezwano służby i funkcjonariusze zaczęli dobijać się do kabiny. W końcu wyszła, jak podaje warszawska Policja:

 

Ze środka rozgrzanego słońcem sanitariatu wyszła 32-latka z córeczką na ręku. Kobieta miała szkliste, mętne oczy, powiększone źrenice i zakłóconą percepcję oraz mowę, co mogło świadczyć o tym, że była pod działaniem środka odurzającego.

 

32-latka tłumaczyła, że zmieniała dziecku pieluchę, jednak było to kłamstwo. Dziewczynka miała przemoczoną pieluchę.

W końcu kobieta przyznała się co robiła w środku i było to coś strasznego! W ubikacji, przy dziecku wstrzykiwała sobie heroinę, oddała nawet strzykawkę z resztką narkotyku.

 

Po zbadaniu przez lekarzy, kobieta i dziecko zostały przewiezione na Policję. Poszukiwano także ojca dziecka. Gdy ten zjawił się na komendzie, wydano mu dziewczynkę.

 

Policjant wykonuje czynności z zatrzymaną – http://mokotow.policja.waw.pl/

 

Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana, a następnego dnia:

 

…usłyszała zarzuty posiadania narkotyków oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu córki. Teraz będzie musiała stanąć przed sądem, który może ją skazać nawet na 5 lat więzienia. O jej zaniedbaniu policjanci poinformują również sąd rodzinny i nieletnich oraz opiekę społeczną.

 

Zobacz też: Dwójka dzieci wyskoczyła z płonącego mieszkania. Dramatyczne nagranie!

 

źródło/cytaty: /mokotow.policja.waw.pl/

fot. tezdjecia.pl

 Komentarze