Kobiety o TYCH imionach ZDRADZAJĄ na potęgę! Lepiej się ich wystrzegać!

Ponoć panie są wierniejsze od panów. Jednak to tylko teoria. Praktyka pokazuje coś zupełnie innego. Kobiety o tych imionach mają też większe predyspozycje do skoku w bok.

NATALIA

Lubi męskie towarzystwo i łatwo się zakochuje. To sprawia, że ma problem z dochowaniem wierności. Jednak nie robi tego specjalnie. Tak po prostu się dzieje.

KAMILA

Energiczna, towarzyska i ciekawa ludzi. Zestawienie tych cech czasem prowadzi do zdrady. Kamila ma wyrzuty sumienia z tego powodu. Gorzko potem żałuje.

AGNIESZKA

Szuka atrakcji i szczęścia w życiu. Jeśli ma poczucie, że związała się z nieodpowiednim mężczyzną, bez żalu go porzuca. Jednak zanim to zrobi, dokona skoku w bok.

 

HALINA

Łatwo ulega czarowi mężczyzn. Kokietka, która nie lubi nudy i stagnacji. Czasem zbyt łatwo daje się porwać namiętności, a to ma opłakany skutek i prowadzi do zdrady.

KLAUDIA

Kobieta o gorącym temperamencie i niekiedy wybuchowa. Dużo w niej pasji i namiętności. To zwiastuje problemy w związku. Gdy nie odpowiada jej partner, wymienia go na lepszy model.

PAULINA

Z pozoru delikatna i nieśmiała romantyczka. Jeśli spotyka na swojej drodze bratnią duszę, łatwo się zakochuje. Nawet jeśli jest już w innym związku, wybiera nowe uczucie. Wcześniej niestety nie jest wierna obecnemu partnerowi.

JULIA

Mężczyźni ją kochają i z wzajemnością. To kobieta powabna i urocza. Roztacza wokół siebie czar. Elektryzuje mężczyzn. Łatwo ulega namiętnościom i zdradza partnera.

Źródło: Gazeta Lubuska

Zdjęcia: PexelsKomentarze