„Kocham. Przepraszam. Dziękuję”. Michał Olszański wystąpi w nowym programie!

„Kocham. Przepraszam. Dziękuję” to słowa, których powinniśmy nauczyć się w dzieciństwie. Jednak w dorosłym życiu często trudno jest powiedzieć, że kogoś kochamy, przepraszamy go, bądź dziękujemy.

Przełamaniu tych barier służyć ma właśnie „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”, który dziś (2.10) będzie mieć swoją premierę. Wśród prowadzących znajduje się  Joanna Górska, Anna Szlęzak i Piotr Cielecki oraz Michał Olszański – znany doskonale z wcześniejszej pracy w Telewizji Polskiej. W TVP prowadził „Magazyn Ekspresu Reporterów” i „Pytanie na śniadanie”.

 

https://www.instagram.com/misiekolszanski/

 

I to właśnie oni mają skłonić bohaterów programu do otworzenia się na nowe uczucia i przełamanie barier. Jak podaje TV4, która będzie emitować „Kocham. Przepraszam. Dziękuję”:

 

W programie poznamy m.in.: Arka, który po dwudziestu latach więzienia za niepopełnione morderstwo nie potrafi wyrażać uczuć, choć bardzo kocha żonę, będącą dla niego oparciem przez cały ten czas; Sebastiana winnego przeprosiny siostrze, której nie traktował najlepiej; Ewelinę, planującą podziękowania dla wyjątkowej kobiety czy Grzegorza pragnącego podziękować koledze za hojny dar dla chorego chrześniaka.

 

Zapowiada się zatem ciekawy program, w którym będzie można obserwować próby naprawy relacji i otwierania się na zmiany.

Pierwszy odcinek 2 października o godzinie 20.00 w „Czwórce”.

 

>>>Przecierali telefony ze zdumienia. Turysta uchwycił w Tatrach coś niesamowitego!Komentarze