Kokaina w bananach w kilku sklepach znanej sieci. Policja na tropie dużego przemytu!

Aż 9 kilogramów kokainy odkryli w bananach pracownicy jednego ze sklepów w Sokołowie Podlaskim. Nikt nie wie jak się tam znalazła i do kogo powinna zgodnie z planem trafić. A co jeszcze ciekawsze – nie jest to jedyny przypadek!

Banany przypłynęły do naszego kraju z Ekwadoru. W trakcie rozładowywania dostawy pracownicy sklepu w Sokołowie Podlaskim odkryli pod owocami worki z białą substancją. Od razu wezwali policję, która zabezpieczyła trefny ładunek znaleziony w bananach.

 

Niemal w tym samym czasie podobne zgłoszenie otrzymano z innego sklepu na Mazowszu. Policjanci sprawdzają teraz jaką drogę przeszły banany zanim dotarły do sklepów. Kto jest ich producentem, gdzie zostały załadowane na statek, gdzie wyładowane i do kogo powinny zgodnie z planem trafić.

 

 

ZOBACZ: To dopiero ANANASY! Zamiast do warzywniaka, trafiły w ręce POLICJI! Owoce posłużyły do POTĘŻNEGO PRZEMYTU [VIDEO]

 

 

Być może te zaginione paczki to tylko fragment większego przerzutu narkotyków. Kto wie, co jeszcze skrywają skrzynki z bananami, które w ostatnim czasie dotarły do Polski?

 

se.pl/ foto: zdjęcie ilustracyjneKomentarze