Koniec 500+?! Jest DECYZJA Jarosława Kaczyńskiego!

Czy to już koniec 500+?! Jarosław Kaczyński właśnie podjął ostateczną decyzję w tej sprawie! Co nas czeka? Czy to już koniec darmowej kasy? Co wymyślił prezes PiS? Okazuje się, że nie jest zadowolony…

Jarosław Kaczyński ma nie być zadowolony z efektów 500+! Program zupełnie nie zachęcił kobiet do rodzenia dzieci! Kaczyński chce nowego planu, który ma sprawić, że będziemy mieć prawdziwy babyboom!

Zobacz także: Rząd wypuścił BUBEL prawny! Sędziowie ROZKŁADAJĄ ręce!

ustawy
Fot. Pixabay

W 2020 roku w Polsce było najmniej porodów od 2004 roku! Jarosław Kaczyński ma więc dość! Chce zupełnie nowego programu! Ma być więcej porodów! Jak PiS to zrobi? Jak zachęci kobiety do rodzenia? Czy 500+ zniknie?

Na razie nie. Być może nawet to świadczenie będzie waloryzowane, żeby nie zjadała go inflacja. Tymczasowo możemy być spokojni. Pieniądze będą, ale nie wiadomo, jak długo.

Co mogłoby zachęcić Polaków do powiększenia rodziny? Być może większe świadczenia rodzinne? A może lepsza praca? Rząd myśli nad rozwiązaniami w tym zakresie, ale nie ma co ukrywać, że trwa pandemia i te pomysły nie są priorytetowe.

Na razie więc jeszcze długo poczekamy na nowy program. 500+ jest rzeczywiście nieskuteczne, jeśli chodzi o dzietność, ale to sztandarowy program rządu, więc na pewno nikt z niego prędko nie zrezygnuje. Być może 500+ i nowy program będą funkcjonowały równolegle.

Zobacz także: Widziała, jak jej mąż umiera! SZOKUJĄCA śmierć doradcy prezydenta!

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze