Koniec Margaret w „The Voice of Poland”? TVP wydało oświadczenie

Ostatnio o Margaret znowu jest głośno z powodu wpisu, który zamieściła w mediach społecznościowych. Na pytanie jednej z fanek o jej udział w show TVP „The Voice of Poland” odpowiedziała, że nie zamierza współpracować z TVP – a przynajmniej taki był wydźwięk jej wypowiedzi. Stacja postanowiła skomentować to zamieszanie.

 

The Voice of Poland to jeden z najlepiej oglądanych telewizyjnych show w portfolio Telewizji Polskiej. Każda edycja gromadziła wielomilionową widownię, a przez jurorskie fotele przewinęła się cała plejada gwiazd polskiej estrady. Wśród nich m.in. Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Nergal, Tomson i Baron, Michał Szpak, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski, Kamil Bednarek i wielu innych.

 

ZOBACZ TEŻ:Nasza planeta ma bliźniaczkę! Nowe badania potwierdziły przełomowe odkrycie

 

Wśród nich była również Margaret. Jej fani chcieli wiedzieć, czy ich ulubiona gwiazda weźmie udział w kolejnej edycji programu. Piosenkarka odpowiedziała w sposób bardzo wymowny:

 

Niestety nie, szkoda, bo The Voice kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę

– napisała Margaret.

 

Taka wypowiedź sugerowała wprost, że celebrytka podjęła taką decyzję ze względu na brak zgody na politykę jaką uprawia teraz Telewizja Polska. Sugerowało też jakoby Margaret zrezygnowała z udziału w show mimo namów ze strony TVP.

 

Telewizja Polska wydała więc oświadczenie, w którym napisano, że… celebrytka nie była nawet brana pod uwagę w nadchodzącej edycji programu!

 

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie

– napisano w oświadczeniu TVP.

 

  1. edycja The Voice of Poland pojawi się na antenie TVP jesienią tego roku.

 

 Komentarze