Zaskakujący konkurs w znanym RADIU. Można wygrać pieniądze na…!

Niemal rok temu wybuchła wojna na Ukrainie, co w wielu krajach spowodowało kryzys gospodarczy. Zaczęły się problemy z energią czy dostawami różnych produktów oraz żywności, a w efekcie także w Polsce pojawiła się inflacja.

Polskie radiostacje na kryzys zareagowały w zaskakujący sposób. A chodzi o specyficzne, kryzysowe konkursy dla słuchaczy.

 

tezdjecia.pl

 

Niemal wszystkie radiostacje prowadzą różne konkursy – mają one charakter wiedzowy, gdy trzeba odpowiedzieć na jakieś pytanie lub też są to różnego rodzaju loterie. Jeśli chodzi o nagrody, to do tej pory były one bardzo różne – począwszy od różnych gadżetów z logo radia, po spore pieniądze czy samochody.

 

Teraz jednak można zaobserwować nowy trend. Otóż radiostacje w konkursach nawiązują do kryzysu, problemów z płatnościami czy wysokimi cenami. Co można wygrać w takich zabawach?

 

>>>Co się stało z Ptasim Mleczkiem? Katarzyna Bosacka alarmuje!

 

Radio Zet proponuje spłatę kilku rat kredytu

Dzieje się to w ramach konkursu „Odsetki od ZETki”. Jest to więc nie lada gratka dla osób, które mają na przykład kredyt mieszkaniowy. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba uzasadnić swoją prośbę, a wybrana osoba może mieć spłacone aż 12 rat.

 

Eska zapłaci za benzynę

Osoby, które odczuły podwyżki cen paliw, mogą wziąć udział w konkursie „Eska tankuje do pełna”. Do wygrania jest od 50 do 1000 litrów paliwa, co odpowiada wartości od ok 350 do niemal 7 tysięcy złotych.

 

Radio Supernova zwraca za rachunki

Kolejna radiostacja czyli Radio Supernova uruchomiła „Pogotowie antyinflacyjne”. Tutaj, w ramach zabawy, należy wysłać do radia zdjęcie swojego dowolnego rachunku np. za prąd, gaz czy benzynę, a zwycięzca otrzyma zwrot wydanych pieniędzy.

 

Jak widać, radiostacje, odpowiadają na potrzeby swoich słuchaczy, a wspomniane konkursy cieszą się dużą popularnością.

 

>>>Jak zapłacić mniej za wodę, prąd i gaz? Oto 10 sposobów!

Komentarze