Korea Północna: Myśleli, że zaatakował go KORONAWIRUS! Został …

Epidemia Koronawirusa z każdym dniem rozprzestrzenia się na inne kraje i kontynenty. Ostatnio przypadek zachorowania rzekomo odnotowano w Korei Północnej, co wywołało w tym kraju ogromną panikę. Mężczyzna u, którego podejrzewano, że został zaatakowany przez koronawirusa został rozstrzelany! Korea Północna postanowiła wymierzyć mu karę, ponieważ złamał zasady kwarantanny!

Koronawirus wywołuje panikę na całym świecie, nie inaczej było w kraju rządzonym przez Kim Dzong Una. Korea Północna zgładziła mężczyznę, u którego podejrzewano, że jego organizm zaatakował koronawirus. Chory Koreańczyk miał zginąć za złamanie regulaminu kwarantanny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że osoba, która została rozstrzelana przez pluton egzekucyjny to urzędnik z Korei Północnej. Mężczyzna po powrocie z Chin przebywał w odizolowanym pomieszczeniu, gdzie poddawano go kwarantannie. Na swoje nieszczęście złamał zasady i poszedł do łaźni publicznej. Został aresztowany i wydano na niego wyrok śmierci.

 

 

Według władz Korei Północnej w kraju nie odnotowano już żadnego nowego przypadku koronawirusa. Z informacji podanych przez koreańską telewizję przywódca kraju, Kim Dzong Un podjął ściśle tajne środki zapobiegawcze, które ze względu na dobro obywateli nie mogą zostać ujawnione. Jedną z nich jest zamknięcie granicy z Chinami i zakaz wjazdu turystom. Na temat przypadków zachorowania na koronawirusa w Korei Północnej inne zdanie mają międzynarodowe organizacje, które twierdzą, że w kraju zanotowano już kilka przypadków zgonów z powodu śmiertelnego wirusa.

 

ZOBACZ TAKŻE:Pij na czczo, wirusy OMINĄ CIĘ SZEROKIM ŁUKIEM! 4 składniki MASZ W KUCHNI

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze