Koronawirus challenge! Nowe wyzwanie popularne wśród patocelebrytów!

Internetowi patocelebryci robią wszystko by zaistnieć w sieci. Podobnie zrobiła gwiazda Tik Toka, która wpadła na szokujący pomysł. Młoda kobieta postanowiła wziąć udział w wyzwaniu „coronavirus challenge”. Na nagraniu, które wrzuciła do sieci widać jak liże deskę sedesową w samolotowej toalecie!

Bohaterką nagrania jest 22-letnia Ava Louise, która postanowiła zaistnieć w sieci i pokazać, że nie rozumie paniki wywołaniem epidemią koronawirusa. Beztroskie podejście młodej kobiety nie spodobało się wielu internautom, a jej nieodpowiedzialne zachowanie spotkało się z ogromną falą krytyki. Na nagraniu, które zamieściła młoda kobieta widać jak liże deskę od sedesu, w samolotowej toalecie, z której korzystają setki pasażerów. Patocelebrytka nazwała swoje wyzwanie „coronavirus challenge”! 22-latka nawet nie zdawała sobie sprawy, że naraziła siebie, jak i swoich bliskich na poważne niebezpieczeństwo jakim jest infekcja koronawirusem.

 

ZOBACZ:Zaraziła się koronawirusem. Opisała, jak się czuje i apeluje do wszystkich o (…)!

 

Internetowa patocelebrytka i influencerka z Miami nie spodziewała się, że jej zachowanie wywoła tak dużą falę oburzenia. Ava Louise opublikowała swój obrzydliwy film w popularnym serwisie Tik Tok i wierzyła, ze znajdzie naśladowców. Na szczęście nikt nie okazał się tak lekkomyślnym, jak ona. Młoda kobieta zszokowała wszystkich swoim ohydnym nagraniem. Jakby tego było mało po wszystkim uśmiechała się do kamery! Liczba ostrych i negatywnych komentarzy pod jej nagraniem jest wręcz ogromna. Mimo to dziewczyna w ogóle się tym nie przejmuje i nie rozumie całego zamieszania. 22-latka zamieściła wpis, w którym wyjaśniła, że chciała tylko przeprowadzić „eksperyment społeczny” i oświadczyła, że „woli umrzeć jako osoba młoda niż brzydka!”

ZOBACZ TAKŻE:DRAMAT u Shannen Doherty! Walczy z rakiem i koronawirusem…

 

źródła: fakt.pl, foto: twitter.com, wideo: twitter.comKomentarze