Koronawirus. CZARNA doba w Polsce! W 24 godziny zmarło aż …

Koronawirus. CZARNA doba w Polsce! W 24 godziny zmarło aż …

Dramatyczne informacje z ministerstwa zdrowia. Tyle osób tylko dziś zabił w Polsce Koronawirus.

Koronawirus w Polsce. Każdego dnia wzrasta liczba osób zakażonych Sars-Cov-2. Pozytywne wyniki testów u kolejnych osób potwierdziły nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-COV-2. Ponadto coraz większa jest liczba zgonów w ciągu doby.

Potwierdzone przypadki dotyczą:
67 osób z woj. mazowieckiego,
42 osób z woj. łódzkiego,
18 osób z woj. małopolskiego,
18 osób z woj. podlaskiego,
16 osób z woj. wielkopolskiego,
15 osób z woj. śląskiego,
12 osób z woj. podkarpackiego,
5 osób z woj. zachodniopomorskiego,
4 osób z woj. lubuskiego,
4 osób z woj. świętokrzyskiego,
3 osób z woj. opolskiego,
1 osoby z woj. pomorskiego.

-Po weryfikacji wg miejsca zamieszkania dwa przypadki z woj. podkarpackiego zostaną wykreślone z jego rejestru i przeniesione do woj. lubelskiego i małopolskiego” – czytamy na profilu społecznościowym resortu zdrowia.

Zdaniem ministerstwa tylko w środę z powodu koronawirusa zmarły 23 osoby . Były to przypadki w różnych częściach naszego kraju. W zdecydowanej większości mowa tu o osobach starszych, które cierpiały na szereg chorób współistniejących.

 

-Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 23 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Jest to: 12 osób z woj. mazowieckiego, 4 osoby z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osoby z woj. śląskiego i po jednej osobie z woj. wielkopolskiego, woj. podlaskiego, woj. pomorskiego i woj. świętokrzyskiego. Większość to osoby starsze z chorobami współistniejącymi” – czytamy w komunikacie resortu.Komentarze