Koronawirus NISZCZY jej życie?!Kasia Kowalska opowiedziała jak wygląda…

Koronawirus NISZCZY jej życie?!Kasia Kowalska opowiedziała jak wygląda…

Dramat Kasi Kowalskiej! Jej nagranie rozdziera serce.

Kasia Kowalska poinformowała o ogromnym, rodzinnym dramacie. Jej fani są wstrząśnięci. Nagranie obiega internet z prędkością światła.

 

 

 

-Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację” – powiedziała w wideo zamieszczonym na Instagramie.

 

 

 

Kasia Kowalska opublikowała poruszający filmik na Instagramie. Nagranie jednak zniknęło po kilku godzinach. Wokalistka powiedziała, że jej córka przebywa w szpitalu. Wszystko prawdopodobnie przez Koronawirus.

 

 

 

– Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne. Do nagrania tego filmiku zainspirował mnie jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Prosił, abym przemówiła do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje – mówiła piosenkarka.

 

 

 

Z tego, co powiedziała Kowalska można wywnioskować, że jej 23-letnia córka może być zakażona koronawirusem. Najprawdopodobniej miała ona problemy z oddychaniem. To  dlatego lekarze pytali o możliwości wykonania intubacji. To zabieg umieszczenia plastikowej rurki w tchawicy. Zapewnia on drożność dróg oddechowych

 

 

 

Nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj już wiele godzin przepłakałam. Także kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu – zakończyła Kasia Kowalska. Nie wiadomo dlaczego nagranie zniknęło z sieci.Komentarze