KORONAWIRUS: Twórca marki 4F wspomaga polską służbę zdrowia!

KORONAWIRUS: Twórca marki 4F wspomaga polską służbę zdrowia! Igor Klaja postanowił przekazać część swoich obrotów na rzecz dla największego szpitala zakaźnego w Polsce.

 

 

 

Koronawirus w Polsce! Twórca pomoże polskiej służbie zdrowia! 

Pochodzący z Kielc Igor Klaja, jest prezesem firmy OCTF, a także właścicielem popularnych marek 4F i Outhorn. Mężczyzna zapowiedział, że w najbliższym czasie wspomoże polską służbę zdrowia. Czuje się zobligowany do tej pomocy, a jego decyzja podyktowana jest obawą o miliony Polaków. Twórca marki 4F zapowiedział, że jego firmy ruszą z produkcją kombinezonów ochronnych, maseczek, a także innych ubrań, w które powinny być wyposażone szpitale.

 

 

 

To trudny czas dla nas wszystkich, ale musimy sobie pomagać – przyznaje prezes firmy OTCF.

 

Sprawdź również: Koronawirus jest szczególnie groźny dla osób z tymi chorobami!

 

To nie wszystko. Niedawno Igor Klaja wrzucił specjalne nagranie, w którym zapowiedział pomoc dla szpitala MSWiA. Twórca marki 4F i Outhorn zdecydował, że 20 procent obrotów ze sprzedaży sklepu internetowego 4F zostanie przekazana dla największego szpitala zakaźnego w Polsce- placówki medycznej MSWiA.

 

 

 

Dostaliśmy zapytanie od szpitala MSWiA o 300 par gogli, które z ogromną przyjemnością i odpowiedzialnością dostarczamy do szpitala za darmo. Ale chcemy zrobić więcej, chcemy pomóc bardzo, bo pomagać to jest ważna rzecz w tym szczególnym okresie. 20 procent obrotu, który generujemy na naszym sklepie internetowym 4F, będziemy przekazywać na zakup środków medycznych i wyposażenia medycznego dla szpitala MSWiA. 

 

Źródło, zdjęcie: Facebook

 Komentarze