Koronawirus w Polsce. WSTRZĄSAJĄCY plan rządu! Chcą…

Epidemia koronawirusa w Polsce trwa już od wielu miesięcy. Liczba zakażeń także stale rośnie i nic nie wskazuje na to, aby miała spadać. Podczas tych kilku miesięcy rząd wprowadził już sporą ilość obostrzeń. Teraz na jaw wyszedł kolejny wstrząsający plan rządowy. Nie uwierzysz co chcą zrobić! To może szokować!

Przez kilka miesięcy w Polsce rząd próbuje zwalczyć epidemię koronawirusa. Niestety liczba zakażeń stale rośnie i niestety nie widać, aby liczba zakażeń miała spadać.

Tym razem jednak rząd ma pewien plan. Według danych Ministerstwa Zdrowia badania przesiewowe na koronawirusa mają zostać przeprowadzone na mieszkańcach trzech województw.

O jakie województwa chodzi?

Głównie o mieszkańców Śląska, Podkarpacia oraz Małopolski.

Chcą wykorzystać do tego testy antygenowe.

W najbliższym czasie opracujemy dokładnie, jak będzie wyglądał model logistyczny przeprowadzenia tych badań przesiewowych, ale chcemy dotrzeć i zrobić te badania w regionach, które są najbardziej dotknięte zachorowaniami na koronawirusa

-powiedział Minister Zdrowia – Adam Niedzielski.

To jednak nie wszystko.

Jeśli chodzi o kwestię badań przesiewowych, to oczywiście będziemy je wykonywali testami antygenowymi. Jesteśmy po takiej intensywnej dyskusji z premierem, które regiony wybrać

-dodał Minister Niedzielski.

Co ciekawe dr Paweł Grzesiowski twierdzi, że ten pomysł to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

(…) wyrzucenie pieniędzy na szukanie pacjentów bezobjawowych

-mówił ekspert ds. epidemii dr Grzesiowski.

Co sądzicie na temat jego słów? Myślicie, że ma rację?

 

>>>Konferencja Morawieckiego. Co ze szkołami, galeriami klubami fitness i fryzjerami?Komentarze