KORONAWIRUS z Chin. Pokazali co dzieje się z ciałem zarażonej osoby!

Szokujące nagranie z Chin pokazuje co dzieje się z ciałem zarażonej koronawirusem osoby. Film jest naprawdę przerażający i wzbudza strach w milionach ludzi na całym świecie. Ofiara śmiertelnego wirusa dostaje silnych drgawek, których nie da się zahamować.

Do tej przerażającej sytuacji doszło w szpitalu w chińskim Wuhan, gdzie wykryto źródło niebezpiecznego koronawirusa. Na kilkusekundowym nagraniu widać łóżko z szczelnie zakrytym pacjentem, którego ciałem wstrząsają silne drgawki. Zarażoną osobę podtrzymuje pielęgniarka. Władze szpitala pokazały film, aby uświadomić ludzi co dzieje się z ciałem zarażonej osoby i uświadomić ich, aby nie jadły mięsa z nieznanych źródeł. Przypomnijmy, w wyniku zarażenia koronawirusem w Chinach zmarło już 80 osób.

 

ZOBACZ:KORONAWIRUS w Chinach. Eksperci już w ubiegłym roku OSTRZEGALI: „Zginie 65 milionów…”

 

Epidemia rozprzestrzenia się w szaleńczym tempie. Chińskie władze potwierdziły, że zarażonych jest już 3000 osób. Objawami choroby są objawy, które z początku przypominają zwykłą grypę, bądź zapalenie płuc. W późniejszej fazie choroby pacjent dostaje silnej gorączki, drgawek i czuje bardzo silny ucisk w klatce piersiowej. Po kilku dniach umiera w przerażających męczarniach. Lekarze ostrzegają, że koronawirusem można zarazić się drogą kropelkową i poprzez kontakt ze zwierzętami. Krążą również plotki, że śmiercionośny wirus mogły rozprzestrzenić nietoperze.

ZOBACZ TAKŻE:Twoje dziecko WALCZY Z KURZAJKAMI? Sok z tej rośliny osłabi wirusa natychmiast

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: twitter.com, wideo: twitter.com

 

 Komentarze