Korwin-Mikke ZAORAŁ posłankę Lewicy! Poszło o SZYMPANSA!

Janusz Korwin-Mikke poseł-elekt wybrany z list Konfederacji po raz kolejny dał popis. W programie „Wydarzenia i Opinie” telewizji Polsat poseł Korwin-Mikke w swoim stylu ripostował Joannę Senyszyn z SLD.

Już na samym początku rozmowy Korwin-Mikke zadeklarował, że partia Konfederacja złoży propozycję ustawy w Sejmie, która ma zakazać dalszej promocji ideologii LGBT. Ustawa konfederatów zakłada m.in. zakaz wszelkich parad oraz marszów równości, a także ma nie dopuścić do edukacji seksualnej dzieci w szkołach przez tzw. „seks-edukatorów”.

 

Posłanka Joanna Senyszyn w rozmowie z Januszem Korwin-Mikkem próbowała wyjaśnić Korwinowi na czym to, jej zdaniem, ma polegać taka seks-edukacja. Mówiła:

 

Chodzi o to, że osoby o innej orientacji niż heteroseksualna miały możliwość tworzyć związki partnerskie, zawierać małżeństwa jeżeli chcą. Nie można nikogo dyskryminować z jakiegokolwiek powodu, również z powodu orientacji seksualnej

 

Korwin na to: –  A jak ja mam ochotę zawrzeć związek małżeński z wielorybem? To dlaczego nie mogę? Senyszyn długo się zastanawiała nad odpowiedzią, aż w końcu uraczyła swojego rozmówcę argumentem ad personam (stosowanego często w retoryce, gdy nie się ma już żadnego sensownego argumentu). – Dlatego, że jakby wieloryb na pana spojrzał, to by nie chciał – zabłysnęła erudycją profesor Senyszyn.

 

ZOBACZ TEŻ: Była utytułowaną sportsmenką, a skończyła w branży dla dorosłych! „Lubię…”

 

Na ripostę posła Korwina nie trzeba było długo czekać. Lider partii Konfederacja powiedział Senyszyn, która zaczęła dywagować o małżeństwach homoseksualnych:

 

Małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. Żeby powiedzieć to jasno i brutalnie – jest bardzo mała szansa, bo wymaga to dwóch defektów genetycznych, że mężczyzna spłodzi dziecko z szympansicą. Więc małżeństwo z szympansicą ma pewien biologiczny sens. W małżeństwie z drugim mężczyzną nie można mieć dzieci, więc to nie jest małżeństwo z definicji

Janusz Korwin Mikke był posłem I kadencji Sejmu. Założył partię „Unia Polityki Realnej”, „Wolność i Praworządność”, „Kongres Nowej Prawicy” oraz partię „KORWiN”. Jest mistrzem Polski w brydżu.

Źródło: polsatnews.pl
Foto: Screenshot/YouTubeKomentarze