Kosztował aż 16 milionów złotych! Jaki był ostatni prezent od Piotra Woźniaka-Staraka dla Agnieszki?

Agnieszka Szulim 27 sierpnia 2016 w Wenecji wzięła ślub z producentem filmowym Piotrem Woźniak-Starak. Majątek Staraka szacowano na 6 mld. złotych.

Tego roku obchodziliby czwartą rocznicę ślubu. W drugą rocznicę Agnieszka była pełna entuzjazmu:

 

Dwa lata, ciężkie jak cholera, mąż wariat, ledwo żyję, ale kocham go strasznie! Kochanie, nie zmieniłabym nawet sekundy, dziękuję, że jesteś ❤️ To był najpiękniejszy dzień w moim życiu #ślub #rocznica #dwalata jakie to gody? 😝

 

Ślub Agnieszki i Piotra – https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Jednak rok później, tuż przed trzecią rocznicą ślubu, wydarzyła się tragedia. 18 sierpnia 2019 r. Piotr zaginął na jeziorze Kisajno, a 22 sierpnia znaleziono jego zwłoki. Zamiast świętować rocznicę ślubu, 29 sierpnia 2019 odbył się pogrzeb.

 

Jednak Piotr Woźniak-Starak miał dla Agnieszki wyjątkowy prezent na tamtą rocznicę.

Zmarły producent najpierw uczył się w Szwajcarii. Później Piotr studiował w USA i to dlatego dobrze czuł się w Stanach Zjednoczonych, a jego rodzina posiadała tam już mieszkanie. On sam chciał jednak mieć razem z Agnieszką własne miejsce w Ameryce.

Stąd też pomysł, by na trzecią rocznicę ślubu podarować żonie apartament w Nowym Jorku. Jak informuje Super Express:

 

…małżonkowie chcieli częściej bywać w Nowym Jorku. Okazuje się, że Piotr kupił tam apartament w samym centrum miasta i podarował Agnieszce. Milioner wydał ok. 4 mln dol. (ok. 16 mln zł), bo tyle są warte 100-metrowe mieszkania.

 

Niestety para nie nacieszyła się tym nowojorskim mieszkaniem za 16 milionów złotych. Nie ma też informacji, czy sama Agnieszka z niego korzysta.

ZOBACZ TEŻ: 11-letni Nigeryjczyk tańczy w deszczu. To co stało się potem, wprawia w osłupienie!

 

 Komentarze