Kożuchowska naprawdę wrzuciła takie ZDJĘCIE! Widać na nim…

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, a niedługo później zaczęła pracować w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 

 

Małgorzata Kożuchowska była w przeszłości związana także z Teatrem Narodowym oraz teatrem Na Woli. Współpracowała również z  Teatrem Polskiego Radia i Teatrem Telewizji Polskiej.

Popularność przyniosły jej następujące filmy fabularne: „Oczy niebieskie”, „Gry uliczne”, „Kiler”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Senność”, „Listy do M.2”. 

Sympatię telewidzów zyskała dzięki roli Hani Mostowiak w serialu „M jak Miłość. Od 2011 roku gra również w produkcji „Rodzinka.pl”. Wciela się tam w postać Natalii Boskiej. Była twarzą marek kosmetycznych: Kolastyna, Avon. Pani Małgosia jest członkinią Rady Programowej Fundacji „Mam Marzenie”.

Aktorka wzięła udział w zabawie Dolly Parton Challenge. Wrzuciła dość odważne zdjęcie!

Ogromną popularnością w mediach społecznościowych cieszy się ostatnio zabawa Dolly Parton Challenge. Gra polega na zestawieniu ze sobą czterech zdjęć jednej osoby, które można byłoby opublikować w różnych portalach, np. na Tinderze, Instagramie lub na Linkedinie.

Sprawdź również: „Barwy szczęścia”: kolejna aktorka dołącza do obsady serialu. KTO?

 

Dotychczas swoje zdjęcia publikowali m.in. Filip Chajzer, Joanna Koroniewska czy Edyta Zając. Ostatnio do grona Dolly Parton Challenge dołączyła również Małgosia Kożuchowska.

 

 

Jedno ze zdjęć przykuło szczególną uwagę obserwujących. Małgosia pozuje na fotografii w dość… odważnej pozie! Musicie to zobaczyć.

 

 

O, jesteś na Tinderze. To najlepsza reklama tej apki – napisał zachwycony Internauta,

Tnderem pozamiatałas wszycho no Sztosie Ty(…) Petarrrrrda jakby co biorę Cię taką i to już – dodała inna obserwująca.

A wam jak podoba się Małgosia w wersji tinderowej?

Zobacz: Nie ŻYJE legendarny koszykarz! Wszyscy go znaliśmy.

 Komentarze