Kożuchowska zdradziła całą prawdę! Podjęła decyzję ws. swojego DZIECKA.

Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie nt. swojego syna. Wielu będzie zaskoczonych słowami aktorki.

 

Syn, to dla Małgorzaty Kożuchowskiej cały świat. Aktorka spędza z nim każdą wolną chwilę. Kiedy gwiazda zagrała w serialu „Druga Szansa” a jej bohaterka została mamą, Kożuchowska wyznała prawdę o zmianach, jakie zaszły w jej życiu.

Wiem, jak wygląda życie takiej kobiety, jej dom, porządek dnia i jak to wszystko nie idzie gładko. W serialu Monika spóźnia się do pracy, nie wygląda już tak perfekcyjnie – powiedziała aktorka.

Jaki aspekt jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejszy w macierzyństwie. Jej odpowiedź jest dość prozaiczna.

Najważniejsze jest, by dziecko było zadbane. Trzeba wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Kobieta schodzi na dalszy plan. Poród jest jednym z najbardziej emocjonalnych przeżyć dla kobiety – wyznała aktorka.

Kożuchowska decyzję podjęła w ostaniej chwili.

Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla Twojego Stylu poświęciła wiele uwagi najważniejszej  decyzji w życiu. Gwiazda swoje pierwsze dziecko miała będąc już 42-latką. Kożuchowska stwierdziła, że walka o dziecko była jej najlepszą oraz najważniejszą decyzją w życiu.

Ocknęłam się w ostatniej chwili i zawalczyłam o dziecko. Byłam o krok od tego, żeby przegapić szansę na macierzyństwo. Tuż po porodzie położono Jasia na mojej piersi. Spojrzeliśmy sobie w oczy i zrozumiałam, że stał się cud, jestem jego częścią .

Teraz Małgorzata Kożuchowska, to szczęśliwa mama małego synka. Aktorka poświęca mu mnóstwo uwagi i spędza z nim każdą wolną chwilę.

Lubię, kiedy mój synek Jaś kładzie się do łóżka, a ja czytam mu bajki. Jest wtedy wyciszony, chętnie się przytula. Z kolei z rana budzi się jak skowronek, zanim wstaniemy, zasypując nas opowieściami. Lubię ten czas spędzony z synem i mężem – dodała gwiazda .Komentarze