Kraków: Tragiczna śmierć 21-letniego studenta. Młody mężczyzna skoczył z okna (…)!

Do ogromnego dramatu doszło na terenie akademików Politechniki Krakowskiej położonych przy ulicy Skarżyńskiego w Krakowie. 21-letni student targnął się na swoje życie skacząc z jednego z okien. Niestety młody człowiek nie przeżył upadku z dużej wysokości.

Dramat rozegrał się nocą z niedzieli na poniedziałek. Z ustaleń śledczych wynika, że 21-latek skoczył z okna Akademika przy ulicy Skarżyńskiego w Krakowie o godzinie 3 nad ranem, Młody człowiek poniósł śmierć na miejscu. Wiadomo również, że był studentem Politechniki Krakowskiej. Mimo, że na miejsce tragedii błyskawicznie przyjechały służby ratunkowe młody człowiek zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Póki co nie jest jasne, z którego piętra skoczył mężczyzna. 

ZOBACZ:Fatalna pomyłka lekarzy! Podali noworodkowi śmiertelnie niebezpieczny gaz!

 

 

Śledztwo w sprawie nieszczęśliwego wypadku wszczęła krakowska prokuratura. Śledczy zabezpieczyli ciało do sekcji zwłok i badali okoliczności tragicznego zdarzenia. Według pierwszych ustaleń wynika, że 21-latek popełnił samobójstwo. Ma to potwierdzić śledztwo, które ma dowieść co stało się feralnej nocy z niedzieli na poniedziałek w krakowskim akademiku. Śledczy sprawdzają, czy w tragicznych wydarzeniach nie brały udziału osoby trzecie.

 

ZOBACZ TAKŻE:TRAGEDIA w Małopolsce! Matka UDUSIŁA przez sen córeczkę, a POTEM…

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.comKomentarze