Kraśko NAPRAWDĘ tym jeździ! Cena zwala z nóg!

Kraśko NAPRAWDĘ tym jeździ! Cena zwala z nóg! Zastanawialiście się kiedyś jakimi autami jeżdżą celebryci? Dziś uchylimy rąbka tajemnicy i opowiemy o pojeździe znanego prezentera telewizyjnego.

 

 

 

Kraśko – początki kariery dziennikarskiej

Piotr Kraśko to dziennikarz i prezenter telewizyjny, który przez kilkanaście lat związany był z Telewizją Polską (1991-2016). Jest synem scenarzystki Barbary Pietkiewicz i dziennikarza Tadeusza Kraśko. Jego dziadek Wincenty Kraśko również pracował na stanowisku dziennikarskim. Pan Piotr jest absolwentem IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie, a także Wydziału Wiedzy o Teatrze Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Od jakiegoś czasu wspólnie z Kingą Rusi prowadzi program „Dzień dobry TVN”. Jego ogromną pasją są helikoptery i jazda konna. To właśnie w stadninie koni poznał swoją obecną żonę Karolinę Ferenstein. Para wspólnie wychowuje troje dzieci: dwóch synów i córeczkę.

 

 

 

Kraśko NAPRAWDĘ tym jeździ!

Znany prezenter jest miłośnikiem koni, również tych mechanicznych. Na swój profil w mediach społecznościowych często wrzuca zdjęcia pięknych, zabytkowych aut. W życiu prywatnym również ceni sobie wygodę i komfort jazdy. Jakiś czas temu zmienił samochód, i to na nie byle jaki.

Jakiś czas temu pan Piotr został przyłapany przez fotoreporterów. Zrobiono mu zdjęcie, gdy wsiadał do nowego pojazdu. Okazuje się, że teraz prezenter jeździ szybkim Audi A8. Warto podkreślić, że cena tego samochodu jest niebotyczna. Za limuzynę marki Audi musimy zapłacić… PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH!

 

Źródło: Instagram
Zdjęcia: Instagram, Youtube

 Komentarze