Królikowski organizuje WALKĘ SOBOWTÓRÓW PUTINA i ZEŁENSKIEGO! Internauci ZSZOKOWANI!

Antek Królikowski postawił sobie za cel 'wywołanie międzynarodowego skandalu’. Jako gospodarz organizacji MMA ogłosił walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Gwiazdy i internauci nie zostawiają na nim suchej nitki.

Walka sobowtórów

Antek Królikowski pochwalił się niedawno, że dołączył do nowej „federacji MMA” Royal Division. Aktor ma tam pełnić rolę gospodarza. Królikowski zapowiedział, że „zamierza wywołać międzynarodowy skandal”. Teraz ujawnił na czym polega jego pomysł. Królikowski chce by razem w walce spotkał się sobowtór Władimira Putina z sobowtórem Wołodymyra Zełenskiego. Aktor napisał w swoich mediach społecznościowych:

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać…Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny w Ukrainie. Faworyt jest tylko jeden!

Miażdżące komentarze

Za naszą wschodnią granicą trwa wojna, w której codziennie giną niewinne dzieci, kobiety, osoby starsze. Wojska Putina napadły na Ukrainę 24 lutego i od tego momentu bombardują i doszczętnie niszczą ten kraj. Dopuszczają się zbrodni wojennych, gwałcą kobiety i wywożą ludność cywilną do Rosji. Do Polski przybyło już blisko 2,5 miliona uchodźców wojennych. Polacy pomagają jak potrafią. Pomysł na walkę sobowtórów został zmiażdżony nie tylko przez internautów, ale też przez celebrytów. Urszula Dębska napisała:

Chyba tego kompletnie nie rozumiem…

Michał Piróg napisał:

Wtf? 1 kwietnie był wczoraj a i tak jako żart to w opór słabe

Maffashion napisała:

Obudziłam się i żałuję, że jednak jeszcze nie śnię. Antek! Miej litość

Internauci komentowali:

Czy można niżej upaść?

Brak słów…ludzie umierają a ty promujesz walkę sobowtórów…

To jest chore

Źródło: Instagram/ Antek Królikowski

Zdjęcie: Instagram/ Antek Królikowski

 

Komentarze