Ostateczna decyzja ws. Królikowskiego! Fani płaczą.

Oficjalnie przekazano informację nt. Pawła Królikowskiego. Fani są w szoku.

Paweł Królikowski był członkiem jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety w wyniku ciężkiej choroby i ciągłej hospitalizacji aktor nie będzie mógł pojawić się w programie. Telewizja Polsat zdecydowała ostatecznie.

Telewizja Polsat miała dość spory problem ze skompletowaniem składu jury w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Postać tak wyrazistą jak Paweł Królikowski niezwykle trudno jest zastąpić. Ponadto kiedy aktor powróci do zdrowia, powstanie problem, co zrobić z jego zmiennikiem. Wielu kandydatów z obawy przed szybką utratą miejsca pracy mogło nie chcieć zostać jurorem programu. Nagrania zajęłyby im czas i nie pozwoliły realizować innych projektów. Jeśli dołożyć do tego fakt, że miałby to być krótki okres współpracy, to zastępowanie Królikowskiego mogłoby być dla niektórych nawet nieopłacalne.

Polsat zdecydował w sprawie Królikowskiego

Polsat podjął decyzję i to Adam Strycharczuk zastąpi Pawła Królikowskiego. Kabareciarz w ostatniej edycji odniósł ogromny sukces. Ponadto Paweł Królikowski jest wielkim fanem talentu Strycharczuka. Wielokrotnie chwalił go za jego umiejętności.

– Ja faktycznie na początku, gdy dostałem propozycję jurorowania, miałem pewne myśli, że może to jest dla mnie lekko niezręczne, że w takich okolicznościach. Że będą jakieś komentarze, że nie podołam temu tak jak Paweł, że to jest może kiepski moment, może zostawić trójkę jurorów. Ale z Pawłem bardzo się polubiliśmy w trakcie programu. Paweł mnie wspierał, zawsze mówił mi ciepłe słowa, kiedy byłem naprawdę zestresowany. Dobrze mi życzył. Ze względu to by było nie w porządku nie przyjąć tej propozycji, bo wiem, jak Paweł podchodzi do mnie. Odrzuciłem od razu te myśli. Wiedziałem, że z Pawłem są pewne problemy – mówił Adam Strycharczuk.Komentarze