Królikowski zdążył jeszcze wystąpić w teledysku. Niestety chwilę po tym…

Udało się  jeszcze nagrać wideo z udziałem aktora Pawła Królikowskiego. Krótko po nim doszło do dramatu. Wiele osób nie mogło uwierzyć.

Aktor Paweł Królikowski tuż przed Świętami Bożego Narodzenia znalazł się na oddziale onkologii warszawskiego szpitalu. Wszystko z powodu przebytej w 2015 roku operacji usunięcia tętniaka mózgu. Niestety choroba ponownie dała o sobie znać w zeszłym roku. Początkowo latem, kiedy to aktor musiał odpuścić finał show „Twoja twarz brzmi znajomo”, a następnie właśnie w grudniu. Kiedy wydawało się, że Paweł Królikowski opuści szpital, pojawiły się problemy.

Paweł Królikowski szerzej znany jest przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo. To właśnie w produkcji TVP aktor przez dekadę wcielał się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. Dzięki niej zyskał jeszcze większą popularność. Wcześniej oglądaliśmy go także w Pitbullu Patryka Vegi. W ostatnim czasie aktora na ekranie widzieliśmy w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Teraz przekazano smutne informacje. Aktor wziął udział w nagraniu teledysku, niestety krótko po nim…
Czytaj więcej

Komentarze