Królowa Elżbieta SZOKUJE! Zobaczcie CO teraz robi

Królowa Elżbieta II już bardzo długo zasiada na królewskim tronie. Królowa aktualnie ma 93 lata. Mimo to wciąż zaskakuje nowymi pomysłami. Nie uwierzysz co teraz wymyśliła. 

 

Teraz jednym z największych problemów na świecie jest koronawirus. Królowa Elżbieta II z powodu swojego wieku boi się o swoje zdrowie. Z tego też powodu postanowiła poddać się kwarantannie w Pałacu Windsor. Zaapelowała także do społeczeństwa, aby podczas czasu zmartwień i niepewności skoncentrować wysiłki i skupić się na wspólnym celu. Dodała, że opinia publiczna musi znaleźć jakiś sposób na komunikowanie się.

 

Królowa Elżbieta mimo swojego sędziwego wieku wciąż zaskakuje. The Telegraph poinformował, że od tej pory kiedy królowa jest poddana kwarantannie ma ograniczony kontakt z rodziną. Z tego też powodu królowa jest teraz w trakcie nauki komputera. Uczy się obsługiwać Skype oraz FaceTime.

 

The Telegraph doniósł również, iż najważniejsze jest, aby królowa Elżbieta II potrafiła odbierać połączenia oraz połączenia wideo.

 

Królowa Elżbieta II planuje także wygłosić oficjalną mowę dotyczącą aktualnej sytuacji. Byłaby to czwarta taka mowa podczas jej 68-letniego panowania. Na razie nie znamy jednak dokładnej daty kiedy przemówienie miałoby zostać wygłoszone, ale data wystąpienia będzie podobno ustalona w najbliższych tygodniach.

 

Myślicie, że królowa Elżbieta II jest nas jeszcze w stanie czymś zaskoczyć? Podziwiacie ją?

 

Źródło: pudelek.pl, thetelegraph.co.uk, abc11.com

 Komentarze