Krystyna Czubówna przeżyła koszmar. Ujawniła wstrząsające historie z młodości

Znana wszystkim Polakom lektorka, bez której nie wyobrażamy sobie filmów przyrodniczych, dokumentalnych, reklam i radia zdobyła się na bardzo szczery wywiad.  Krystyna Czubówna opowiedziała w nim o swoich młodzieńczych latach i początkach kariery w mediach.

Krystyna Czubówna przyznała, że w młodości była wielokrotnie molestowana! Zarówno na uczelni jak i przez swoich przełożonych w pracy. Wiązało się z tym wiele niemiłych przeżyć natury osobistej, ale również reperkusje w życiu zawodowym:

 

Ja taką sytuację przerobiłam też na własnej skórze. Nie jeden raz. Adoracje, czasami to się wszystko odbywało bardzo kulturalnie. Nie życzyła sobie pani tego, ale ma pani do czynienia ze zwierzchnikiem. A więc inteligentnie odbija się tę piłeczkę. Raz, drugi, trzeci, dziesiąty. Ale ponieważ te nagabywania są coraz intensywniejsze, nie ustają, ja byłam doprowadzona do takiej sytuacji, że musiałam powiedzieć wprost, co myślę na temat takiego zachowania. Co skutkowało tym, że przez wiele miesięcy nie byłam angażowana do pracy

 

– opowiedziała dziennikarka.

 

Wśród sposobów molestowania wymieniła m.in. podszczypywanie, niechciany dotyk, niewybredne żarty, komentarze i aluzje. Z tego też powodu kobieta popiera akcję #metoo, która ma piętnować przypadki molestowania.

 

 

ZOBACZ: Nauczyciel molestował jego córkę. Gdy spotkał go na korytarzu nie miał litości! [VIDEO]

 

 

Przez nasz kraj w zasadzie nie przetoczyła się aż taka afera jak przez kraje zachodnie, przede wszystkim USA. Ale jak pokazują świadectwa np. Czubówny, Młynarskiej i kilku innych kobiet i u nas występowały tego typu problemy.Komentarze