pawłowicz

KRYSTYNA PAWŁOWICZ ODCHODZI Z POLITYKI? W swoim wpisie WSPOMNIAŁA O KACZYŃSKIM…

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskiej polityce. Posłanka niejednokrotnie wchodziła w konflikt słowny zarówno z innymi politykami, jak i osobami, które z polityką nie mają nic wspólnego.

Wiele osób zarzuca Krystynie Pawłowicz homofobiczne poglądy. Posłanka skrytykowała wygląd Brigitte Macron, radziła, by osoby homoseksualne wysyłać na leczenie psychiatryczne. Zarzuciła również Jerzemu Owsiakowi, że ten zniszczył grób jej rodziców. Swoją awersję wyraziła również co do osoby Michała Piróga. Można bez wątpienia powiedzieć, że Pawłowicz ma zdecydowanie więcej przeciwników niż zwolenników.

Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych Krystyna Pawłowicz poinformowała swoich obserwujących o tym, że odchodzi z polityki. W swoim wpisie podziękowała przede wszystkim Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi Prawa i Sprawiedliwości.

Jesienią SKOŃCZY się moja 8-letnia praca poselska. Jestem wdzięczna Prezesowi J.KACZYŃSKIEMU,że umożliwił mi udział w obronie i naprawie polskich spraw. Jestem dumna,że mogłam to robić reprezentując w Sejmie i Krajowej Radzie Sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość. Z polityki odchodzę.

Cieszycie się, że Pawłowicz nareszcie kończy z polityką? Koniecznie napiszcie w komentarzu.

Źródło: Twitter

Zobacz też: Znany skoczek narciarski ma raka. „Jego układ odpornościowy praktycznie nie istnieje”

Komentarze