Krzysztof Ibisz poszedł na lody z koleżanką z klasy. Czy na pewno on i „koleżanka” są w tym samym wieku?

Krzysztof Ibisz (56 l.) znany jest ze swojego młodzieńczego wyglądu. Bywały czasy, gdy z roku na rok wyglądał coraz młodziej.

Teraz wydaje się, że Krzysztof Ibisz nieco zatrzymał się jeśli chodzi o swój wygląd – bo ile w końcu można się odmładzać? – ale nadal dobrze wygląda. Mimo to wygląd prezentera stał się obiektem wielu żartów, również tych wychodzących od niego samego.

 

kim jest ta „koleżanka”? – https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

Tym razem Krzysztof Ibisz wspomógł się popularnym memem podpisanym jako:

 

Krzysztof Ibisz na lodach z koleżanką z klasy 🙂

 

Koleżanka z klasy siłą rzeczy powinna być w tym samym lub podobnym wieku. Tu jednak prezenter pokazał się z wyraźnie starszą od siebie kobietą. Zapewne więc w memie chodzi o to, że „koleżanka” wygląda na swoje lata, a Krzysztof Ibisz na mniej niż wiek w metryce. Problem w tym, że na fotografii nie ma żadnej koleżanki, a jest mama prezentera!

 

 

Z cyklu memy o Ibiszu😅 Z tego moja mama się ucieszyła☺️ pozdrawiamy z #miroslawaibisz i miłej soboty dla Was Kochani🙌☀️😁 #memy #ibisz #haha #☀️

– napisał Krzysztof Ibisz.

 

A internauci nie kryli rozbawienia:

 

😂 wiecznie młody 😉

 

😂😂😂😂😂😂 Made my day 😂

 

😂 I tak trzymać! ❤️❤️❤️

– pisali pod memem.

 

Zobacz też: Jak „ksiądz śpiewa do dzieci „loda zrób”, to jednak czuję lekkie zaniepokojenie”. Kontrowersyjne nagranie z Pierwszej Komunii Świętej!

 

mama jako koleżanka? 🙂 https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

 

 Komentarze