Krzysztof Jackowski miał wizję dot. WYBORÓW! Wie kiedy i w jakiej formie się odbędą!

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą nadchodzących wyborów. Jasnowidz twierdzi, że już wie, kiedy i w jaki sposób zostaną przeprowadzone.

Krzysztof Jackowski to znany Polski jasnowidz, wiele razy jego wizje okazały się być prawdą. Mężczyzna prowadzi kanał na platformie YouTube na którym regularnie prowadzi transmisje video. Odpowiada w nich na pytania widzów oraz przekazuje informacje o swoich wizjach. Niedawno miał wizję dotyczącą nadchodzących wyborów. Wie jakiej formie i kiedy się odbędą.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tak brzmi ODDECH CIĘŻKO CHOREGO NA COVID-19! Dźwięk jest naprawdę PRZERAŻAJĄCY!

 

Wybory prezydenckie planowo mają się odbyć 10 maja, jednak ze względu na epidemię koronawirusa wiele osób zastanawia się, w jaki sposób miałyby zostać przeprowadzone. Większość zadaje sobie także pytanie czy w ogóle do nich dojdzie. Krzysztof Jackowski w twierdzi, że w swojej ostatniej wizji zobaczył jak odbędą się wybory prezydenckie.

 

Będzie duża awantura w przez te wybory, ale ja mam takie wrażenie, że sytuacja się uspokoi w naszym kraju za mniej więcej piętnaście dni. Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczejpowiedział Krzysztof Jackowski. 

 

Nasuwa się wówczas pytanie kiedy i gdzie odbędą się wybory?

 

– Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu – przekazał Krzysztof Jackowski. 

 

Na dzień dzisiejszy słowa Jackowskiego odwzorowują nastroje społeczne. Według badań opinii publicznej większość obywateli chciałaby aby majowe wybory były przesunięte. Póki co, rząd Mateusza Morawieckiego nie widzi jednak oficjalnych przesłanek do skorygowania daty elekcji.

 

FOT: youtubeKomentarze