„Krzysztof Krawczyk junior jest w niebezpieczeństwie!” – alarmuje Krzysztof Cwynar.

Krzysztof Cwynar to samowolny opiekun syna Krzysztofa Krawczyka. Juniora zna od lat, bo Krzysztof Igor Krawczyk śpiewa w jego „Studiu Integracji”.

Z tego co Krzysztof Cwynar powiedział w obszernym wywiadzie dla Faktu wynika, że byt niepełnosprawnego Krzysztofa Krawczyka juniora w żaden sposób nie został zabezpieczony.

 

 

Junior urodził się całkiem zdrowy i dopiero po wypadku spowodowanym przez Krzysztofa Krawczyka zaczęły się problemy:

 

Jest chory, cierpi m.in. na padaczkę od czasu wypadku samochodowego, w którym został ranny. Ten wypadek spowodował w 1988 roku Krzysztof Krawczyk senior.

 

Opiekunem prawnym Krzysztofa Igora został jego wuj Andrzej, który nie ma ani warunków ani możliwości, by zająć się Juniorem:

 

W Łodzi jest zameldowany, ale w tym 2-pokojowym, 40-metrowym mieszkaniu żyje też jego wuj Andrzej, żona wuja, a także ich syn i pies. I dają juniorowi do zrozumienia, że on lada moment będzie stamtąd wyrzucony. To jest rodzina z wielkimi problemami.

– opowiada Krzysztof Cwynar.

 

https://www.facebook.com/krzysztof.cwynar.1

 

Twórca „Studia Integracji” postanowił walczyć o byt Juniora i sprawę mieszkania, pieniędzy i ewentualnych alimentów przekazał prawniczce. Na razie jednak Krzysztof Igor Krawczyk stara się o mieszkanie komunalne. Krzysztof Cwynar twierdzi, że jego sytuacja jest bardzo trudna:

 

Krzysztof Krawczyk junior jest w niebezpieczeństwie, a jego trudna sytuacja powinna zwrócić uwagę wszystkich tych, którzy są w stanie pomóc.

 

Alarmuje opiekun Juniora. Jak widać, relacje Krzysztofa Krawczyka z synem były mocno skomplikowane.

 

Zobacz też:

Czy syn Krzysztofa Krawczyka ma talent? Zobacz, jak śpiewa Krzysztof Igor Krawczyk!

Edyta Górniak zaprosiła Rafała Brzozowskiego na weekend. Mają wspólne plany!

 

cyt. fakt.pl

Komentarze