ksiądz

Ksiądz brał udział w wielkich orgiach. Teraz… wraca do kościoła!

Skandal to chyba za małe słowa żeby opisać to, co robił włoski ksiądz Roberto Cavazzana. Udowodniono mu, że współżył z trzynastoma parafiankami. Ponadto, miał dopuścić się udziału w wielkich orgiach organizowanych przez innego znajomego duchownego. Teraz wraca do kościoła katolickiego. Jak to możliwe?

A no tak, że biskup Wenecji Claudio Cipolla postanowił dać mu przebaczenie i kolejną szansę. Powiedział dla „The Times”, że wzoruje się na miłosierdziu pana i chce być dla Roberto jak ojciec. Proszę o przebaczenie za słowa, gesty i wszystkie błędy, które popełniłem – miał powiedzieć Cavazzana. Fenomenem całej sytuacji jest fakt, że jego parafianie cieszą się z tego, że wraca. Są oni ponoć zakochani w jego kazaniach, które są bardzo charyzmatyczne i nie wyobrażają sobie, żeby nie wrócił do Carbonara di Rovolon. Trzeba podkreślić, że w mszach najczęściej uczestniczyło wiele kobiet, w tym trzynaście tych z którymi miał romans. Nie mówimy o pedofilii, więc jesteśmy spokojni. Należy odróżniać mężczyznę od księdza, a Roberto jest dobrym kapłanem. Mamy nadzieję, że wkrótce wróci. Jesteśmy gotowi mu wybaczyć– powiedziała burmistrz Carbonara di Rovolon, Maria Elena Sinigalia. Zatem ksiądz, który uczestniczył w orgiach organizowanych przez innego księdza wraca do posługi.

 

ZOBACZ:[WIDEO] Typ w obronie kobiety nokautuje pięć dziewczyn. W tym przypadku płeć nie miała znaczenia!

 

Sytuacja dość dziwna, trzeba przyznać. Szokujące zdarzenie, które nie powinno mieć miejsca. Komu, jak komu, ale duchownemu raczej nie wypada brać udziału w seks-imprezach…

źródło: o2.pl fot. youtube.com


Komentarze