Ksiądz, który w publicznej telewizji OSKARŻA OFIARY! Mówił o ATAKACH W BARCELONIE I MAGDALENIE ŻUK!

Polski ksiądz, w publicznej telewizji bez skrupułów i wyczucia rzuca oskarżenia w kierunku Barcelony i Magdaleny Żuk. 

 

Dwa ataki w Barcelonie, atak nożownika w Turku w Finlandii to nie tylko sensacje medialne to przede wszystkim żałoba dla bliskich, narastający lęk przed agresją i chęć wymierzenia sprawiedliwości. Słowa wsparcia w stronę Barcelony kierują głowy potężnych państw Europy i Świata, Król Filip i Królowa Letycja modlą się w intencji ofiar i ich rodzin, swoją modlitwę ofiaruje również Papież Franciszek.

 

Znów niewinni ludzie zabici i ranni w zamachu. Żal i współczucie dla Poszkodowanych i ich Bliskich – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda, ujmując informacje o zamachu, jako tragiczne. Na portalach społecznościowych aż roi się od czarnych wstążek i grafik ze zniczami, które są symbolem pamięci dla ofiar zamachów. Tymczasem polski ksiądz, goszczący w sobotnim wydaniu programu telewizyjnego ”Salon Dziennikarski”, emitowanego przez TVP Info, obwinia za atak w Barcelonie mieszkańców miasta.

 

Jednym z powodów ataków jest obrzydzenie niektórymi nurtami subkultury zachodniej, zwłaszcza rozwiązłości – stwierdził w programie ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”. Tym samym obarczył odpowiedzialnością za atak mieszkańców Barcelony, a islamskich zamachowców przedstawił, jako walczących z grzechem. 

 

Jeżeli mielibyśmy szukać najbardziej rozwiązłego miasta w Hiszpanii, to ja bym wskazywał na Barcelonę – dodał. Zdaniem księdza to właśnie rozwiązłość działa na islamistów, jak płachta na byka. To jest dodatkowe prowokowanie tych, którzy są radykalnymi muzułmanami – stwierdził Zieliński. 

 

Ksiądz, który dla chrześcijan powinien być uosobieniem wiary, wzorem do naśladowania oraz duchowym przewodnikiem, który pomaga ludziom godzić się z cierpieniem i wolą Bożą okazuje się tyranem, który na poczekaniu wymyśla idiotyczne przyczyny istotnych dla społeczeństwa wydarzeń. 

 

W podobny sposób ks. Zieliński skomentował również sprawę Magdaleny Żuk – Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego, to jest proszenie się o nieszczęście – podsumował ksiądz, bez najmniejszych skrupułów i obawy przed cierpieniem bliskich zmarłej tragicznie Magdaleny. 

 

źródło: tvpinfo

fot.: twitter / facebookWikipedia 

kgKomentarze