Książę Harry nie radzi już sobie z Meghan! Potrzebował interwencji bliskich?!

Brytyjskie media donoszą, że Książę Harry spotkał się z bratem i bratową. Wszystko w tajemnicy przed Meghan Markle. Książę Harry nie radzi sobie z żoną.

Blask sławy

Meghan Markle i książę Harry mimo, że opuścili rodzinę królewską to nadal żyją w blasku fleszy. Interesują się niemi nie tylko media brytyjskie, ale też amerykańskie. Meghan Markle skwapliwie to wykorzystuje. Żona księcia Harry’ego trafia na okładki pism i korzysta z blasków sławy. To niewątpliwe jej żywioł. Zupełnie inaczej do tej sprawy podchodzi książę Harry. Media informują:

Harry był naprawdę zakłopotany. Mimo, że nie pracują w rodzinie królewskiej, nadal używa tytułu księżnej i powinna zachowywać się z pewnym poziomem przyzwoitości.

Książę ma dość

Zachowanie Meghan Markle podczas występu w telewizyjnym show, kiedy to księżna jadła chipsa niczym wiewiórka czy kucała w telewizyjnym studio, nie przypadło do gustu jej mężowi. Książę Harry był zażenowany. Postanowił w tajemnicy przed żoną spotkać się z bratem i z bratową. Magazyn New Idea pisze:

Amerykanie mogą uznać jej ostatni wyczyn za zabawny, ale niezbyt wielu Brytyjczyków, by to zrobiło. Harry wie, że wszyscy jego dawni kumple o tym mówią, co jest dla niego dość krępujące.

Ponoć Harry zaczyna się czuć jak klaun. Informator magazynu powiedział:

Wydaje się, że robią więcej publicznych rzeczy niż kiedykolwiek, teraz są z powrotem w jej ojczyźnie, a Harry zaczyna czuć się jak klaun- dosłownie, biorąc pod uwagę żonglowała nim podczas występu Zoom w jej urodziny.

Instagram: meghanmarkle_official

Tajemnicze spotkanie

Książę Harry szuka pomocy brata i bratowej. Nie chce wkraczać do szalonego świata celebrytów, ale pozostać przy tym, co tak dobrze zna. Media donoszą, że książę Harry prosił już Księcia Williama o spotkanie:

Harry potrzebuje pomocy w negocjowaniu w tym dziwnym nowym świecie, a William i Kate nigdy by mu nie odmówili, gdyby miał kłopoty.

Inne źródła podają, że do takiego spotkania już miało dojść. Co z niego wyniknie? Jak myślicie?

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Instagram/ Meghan Markle

 

 Komentarze