Książę Harry przerywa milczenie! Mówi niewygodną prawdę o (…)!

przerywa milczenie

Od decyzji o odejściu z rodziny królewskiej, którą podjęli książę Harry i Meghan Markle minęło już trochę czasu. Szczególnie powściągliwy w swoich wypowiedziach był Harry, który od wspólnego oświadczenia z żoną unikał wypowiedzi na ten temat. Książę w końcu przerywa milczenie i mówi niewygodną prawdę dla rodziny królewskiej.

Książę Harry był do tej pory bardzo konsekwentny, ponieważ unikał wypowiedzi na temat swojej „abdykacji”. Wnuk królowej Elżbiety w końcu pękł i podał powody swojej decyzji. Oberwało się również samej monarchini, na której temat książę mówił niewygodną prawdę. Harry powiedział, że jest rozgoryczony i bardzo zasmucony decyzją babci o tym, że on i jego żona muszą zrezygnować z obowiązków członków rodziny królewskiej. Przypomnijmy, w sobotni wieczór świat obiegła wieść o tym, że książę Harry i Meghan Markle „nie będą używać tytułów i otrzymywać środków publicznych na pełnienie obowiązków członków rodziny królewskiej.”

 

ZOBACZ:Harry i Meghan pozbawieni tytułów królewskich! TERAZ MUSZĄ SPŁACIĆ….

 

Harry był wyraźnie zmartwiony decyzją królowej Elżbiety i jak powiedział nie tak do końca umawiał się ze swoją babcią. W jego oświadczeniu możemy przeczytać „Naszą nadzieją było dalsze służenie królowej, Wspólnocie Narodów i organizacjom wojskowym bez pobierania publicznych funduszy. Niestety, nie było to możliwe.” Książę Sussex przyznał, że nie miał żadnego wyjścia i musiał pogodzić się z tą decyzją. Harry dodał również, że chce powiedzieć całą prawdę i ma nadzieję, że usłyszy ją jak najwięcej osób.  „Chcę, abyście usłyszeli ode mnie prawdę, na tyle, na ile mogę podzielić się nią nie tyle jako książę, co jako Harry (…). Wielka Brytania to mój dom i miejsce, które kocham. To się nigdy nie zmieni. To, że do tego doszło, wywołało we mnie wielki smutek.”

 

ZOBACZ TAKŻE:Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.comKomentarze