Książę Harry OSTRO o Meghan. Czy to koniec ich małżeństwa?

Książę Harry ma dość hollywoodzkiego życia? Australijski tabloid dotarł do rozmowy księcia z przyjacielem, gdzie przyznał, że małżeństwo z Meghan było błędem!

Książę Harry poświęcił dla Meghan królewskie tytuły. Zrzeknięcie się miało przynieść ulgę ich małżeństwu. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich małżeństwo nie jest idealne, a Harry żałuje, że zaufał Meghan.

Australijski tabloid Woman’s Day dotarł do rozmowy Harry’ego z bliskim przyjacielem. Książę przyznaje, że pójście za Meghan i życie hollywoodzkie było błędem.

Jest załamany sytuacją z rodziną. To nie jest idealne wyjście i było dla nich wszystkich bardzo trudne. Ale czy są tam szczęśliwi? Nie, nie sądzę, że to prawda… ale myślę, że zmagają się ze swoją pozycją życiową. Myślę, że wszyscy to robią. Myślę, że cała ta sprawa była niesamowicie bolesna, trudna do opanowania. W efekcie właśnie zdecydowali się na coś, czego nikt jeszcze nie zrobił – opuszczenie rodziny królewskiej. Uważa, że podążanie za Meghan było błędem.

Przyznał w rozmowie z dziennikarzem przyjaciel księcia Harry’ego.

Harry’emu ciężko odnaleźć się w nowym życiu, natomiast jego żona radzi sobie świetnie w pełnym gwiazd i gapiów świecie. Plotki głoszą, że rozpad małżeństwa pary wisi na włosku, ale chcieliby się rozstać bez rozgłosu i udziału mediów.

Źródło: radiozet.pl

Zobacz także: Paszport covidowy dla Polaków jeszcze przed wakacjami? UE nie pozostawia złudzeń.

Komentarze