Ku przestrodze! Kierowca zlekceważył wszystkie sygnały i znaki. Rogatki zamknęły się automatycznie (VIDEO)

Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała niebezpieczną sytuację na przejeździe kolejowym. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (10 lipca) na przejeździe kolejowym przy ul. Pułtuskiej w Wyszkowie.

 

77-letni kierowca forda nie przejął się sygnałami ostrzegawczymi i został uwięziony pomiędzy opuszczonymi szlabanami na przejeździe kolejowym. O zdarzeniu poinformował policję dyżurny PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Na nagraniu widać, jak chwilę później obok forda przejeżdża pociąg towarowy. Na szczęście to nieodpowiedzialne zachowanie nie zakończyło się tragedią.

 

Kierowca za naruszenie zakazu wjeżdżania na przejazd w trakcie nadawanych sygnałów został ukarany przez policjantów 300-złotowym mandatem i 4 punktami karnymi.

 

Policja ku przestrodze udostępniła nagranie z przejazdu kolejowego:

Bardzo niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego w Wyszkowie. Kierowca forda zlekceważył sygnały ostrzegawcze i został uwięziony pomiędzy opuszczonymi szlabanami na przejeździe kolejowym. Nagranie pokazujemy ku przestrodze!http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/145766,Zlekcewazyl-sygnaly-ostrzegawcze-i-utknal-na-przejezdzie-kolejowym-przed-nadjezd.html

Gepostet von Polska Policja am Mittwoch, 12. Juli 2017

 

 

kd, źródło: policja, facebook

Komentarze