Kuba Wojewódzki i Quebonafide stworzą DUET?! Fani są ZASKOCZENI!

wojewódzki

Kuba Wojewódzki i znany raper Quebonafide Kuba Grabowski opublikowali nietypowe zdjęcie. Fani są mocno zaskoczeni.

Kuba Wojewódzki i raper Quebonafide (Kuba Grabowski), udostępnili na instagramie dość nietypowe zdjęcie. Showman TVN-u zaprosił fanów na trasę koncertową rapera dając do zrozumienia, że zmienia branżę. Pomysł nie spodobał się jednak fanom. Widzowie Kuby Wojewódzkiego zdążyli się przyzwyczaić do jego kreatywnych pomysłów i raczej nie zdziwiłby ich wspólny utwór z Quebonafide. Trasa koncertowa okazałaby się z pewnością hitem.

 

Jak się jednak na szczęście okazało, zdjęcie jest tylko specyficzną forma promocji nowej płyty i trasy. Ta niestety ewidentnie nie przypadła do gustu internautom, w konsekwencji czego na oboje gwiazdorów wylała się fala hejtu. Fani skrytykowali fakt promocji Quebonafide przez celebrytów, jego nowy wizerunek oraz muzykę. Dotychczasowi słuchacze rapera dostrzegli różnicę z sposobie pisania przez ich idola tekstów.

 

ZOBACZ TAKŻE:Sensacyjna teza nt. koronawirusa! Epidemiolodzy twierdzą, że źródłem wirusa mogą nie być Chiny.

 

Fani przyznali, że nowa twórczość rapera Quebo nie jest tym samym co kiedyś i że jest dużo gorsza.  Winą obarczyli całkowitą zmianę wizerunku artysty, porównując kawałki do wyglądu. Jak wiemy, o gustach się nie rozmawia, jednej osobie może podobać się coś a innej  coś innego. Dopiero dziś rusza przedsprzedaż biletów. Warto się spieszyć, gdyż z pewnością bilety wyprzedają się w oka mgnieniu ze względu na to, że fani będą chcieli zobaczyć nowe oblicze rapera.

 

 

źródło: instagramKomentarze