Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Koniec jego programu!?

Kuba Wojewódzki podał komunikat, w którym informuje o swoim odejściu ze stacji TVN. Program dziennikarza ma zniknąć z anteny stacji. Wojewódzki przez wiele lat był gwiazdą TVN. Czy naprawdę odchodzi?

Prawda czy fałsz?

Kuba Wojewódzki poinformował o swoim odejściu ze stacji TVN. Dziennikarz ze stacją był związany aż 20 lat. W swoich mediach społecznościowych zamieścił następujący komunikat, napisał:

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostatnie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.

Szokujące zachowania

Ostatnio dziennikarz gościł w programie „Dzień Dobry TVN”. Kubę Wojewódzkiego trochę poniosło podczas wywiadu i zaczął obrażać Małgorzatę Rozenek oraz Katarzynę Cichopek. Po tym zdarzeniu Wojewódzki błyskawicznie trafił na dywanik do dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka.

Facebook/Kuba Wojewódzki Jednoosobowa Subkultura

Promocja programu

Jak donosi portal Pudelek, Kuba Wojewódzki wcale nie odchodzi ze stacji, z którą związany jest od dwóch dekad. Jego oświadczenie o pożegnaniu się z TVN jest tylko formą promocji nowego sezonu i jego programu w stacji. Tak twierdzi przynajmniej anonimowy informator, na którego powołuje się portal. Te doniesienia o odejściu mogą być też komentarzem Wojewódzkiego na informacje o tym, że został on wezwany na dywanik do Edwarda Miszczaka. Być może dziennikarz takim oświadczeniem o swoim odejściu chce tylko podnieść oglądalność programu „Kuba Wojewódzki Show”. Tęsknilibyście za Kubą Wojewódzkim czy nie?

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Facebook/Kuba Wojewódzki Jednoosobowa SubkulturaKomentarze