Kuba Wojewódzki pochwalił się NOWYM zakupem! Chodzi o…

Kuba Wojewódzki pochwalił się NOWYM zakupem! Chodzi o…

Kuba Wojewódzki czyli samozwańczy Król TVN-u lubi kontrowersje! Od lat przyzwyczaja nas do swojego poczucia humoru, ironii i sarkazmu. Okazało się, że ostatnio pochwalił się zakupem….

 

Kuba Wojewódzki to dziennikarz związany z telewizją TVN, gdzie co wtorek prowadzi swój autorski program. Zaproszeni goście odpowiadają na nieszablonowe pytania. Showman pojawiał się kilka razy na ekranie. Wystąpił w: „Miodowych latach”, „Testosteronie”, „Samym życiu”. Brał udział w dubbingu w filmie „7 krasnoludków – historia prawdziwa”.

 

Dziś znany celebryta opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z nowych zakupów. Dziennikarz pochwalił się kupnem … trzech książek w cenie dwóch! Okazało się, ze brał udział w Black Friday i w jednej z popularnych polskich księgarni udało mu się nabyć trzy książki w cenie dwóch. Na zdjęciu widać „Iluzjonistę” Remigiusza Mroza, „Bieguni” Olgi Tokarczuk oraz „Miłość leczy rany” Katarzyny Bondy.

kuba wojewódzki
Instagram

 

ZOBACZ TEŻ: Źle się poczuła i zmarła w czasie rajskich wakacji! Kiedy po miesiącu mąż zobaczył jej ciało przeżył szok!

 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki napisał, że brał udział w zakupowym szaleństwie Black Friday: „Dzięki temu kupiłem 3 książki w cenie 2‼ Olgę dla siebie, Remigiusza bo umieścił zbrodnie w mojej restauracji a Kasię oddam w dobre ręce. A Ty jakie 3 książki byś wybrał dla mnie… Sztukę kochania już mam…”. Kto by się spodziewał, że najpopularniejszy polski showman czeka na promocyjne okazje.

 

Źródło: InstagramKomentarze