Kuba Wojewódzki pokazał NAGIE zdjęcie. „Żarty się skończyły!”

Kuba Wojewódzki jako jeden z najlepiej rozpoznawalnych celebrytów w Polsce nie ma problemów z obsługą sieci społecznościowych. Zgromadził tam wokół siebie całkiem duże grono fanów, bo na Instagramie ma już ponad milion obserwujących. Teraz postanowił wykorzystać to w szczytnym celu.

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie swoje nagie zdjęcie. Dumnie prezentuje na nim swoje pośladki gdzieś na plaży w Chałupach w 1985 roku. Tak przynajmniej głoszą hashtagi opublikowane pod zdjęciem. Wojewódzki uwielbia szokować i wywoływać kontrowersje, jednak tym razem jego cele są zupełnie inne. Dlaczego Wojewódzki wrzucił swoje zdjęcie sprzed 35 lat?

 

Oczywiście, jak wszystko ostatnio, tak i ten post kręci się wokół szalejącej epidemii koronawirusa. Celebryta postanowił w taki sposób nie tylko wypromować swój kanał, ale też dotrzeć do jak najszerszego grona osób:

 

Podobno goła d.pa zwiększa zasięgi. Żarty się skończyły. Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność Mądrość Wspólnota. Zostań w domu. Przeżyjmy to Razem

– napisał Kuba Wojewódzki na swoim profilu.

 

 

 

Obecnie w Polsce mamy już 111 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. W ostatnich godzinach wykryto nowe przypadki w Leżajsku, Warszawie, Kielcach i Wrocławiu. Trzy osoby zmarły. Od północy obowiązuje też zakaz przekraczania polskich granic dla cudzoziemców, zaś powracający do kraju Polacy mają obowiązkowo być poddawani 14 dniowej kwarantannie.

 

ZOBACZ TEŻ: Nieznana przeszłość Ministra Szumowskiego. Za młodu pomagał MATCE TERESIE!

 

Wszyscy apelują w obecnej chwili o odpowiedzialność, więc robimy to również my – zostańcie w domach. Brak imprezy czy spotkania ze znajomymi to nie jest koniec świata. Odpalcie WhatsAppa luby Skype’a, pogadajcie na kamerkach. Chwyćcie za książki, lub zaniedbane seriale i zainteresowania. Nie popełniajmy błędów Włochów i Hiszpanów.

 

insta gram. com/ źródło foto: instagram. com

Komentarze