Kukiz zaatakowany! „Stał się żałosnym cieniem…”

Paweł Kukiz lider Kukiz’15 i koalicjant Polskiego Stronnictwa Ludowego został zaatakowany przez Beatę Mazurek. Posłanka PiS nie pozostawiła na nim suchej nitki.

 

Beata Mazurek zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych szokujący wpis. Był on o tyle skandaliczny, że Paweł Kukiz stał się ofiarą nagonki posłanki PiS-u. Jak pisze Mazurek:

 

Prostacki atak labilnego emocjonalnie Kukiza na prezydenta Andrzeja Dudę. Tym razem chyba nie jest to przypadek kompromitującego upojonego piątku. Antysystemowiec stał się żałosnym cieniem partyjnego Władysława Kosiniaka-Kamysza. Upadek człowieka, któremu zaufało wielu Polaków. Przykre.

 

Sprawę skomentował wicemarszałek Senatu Michał Kamiński. Według niego nie można mówić o końcu Kukiza, bo Paweł Kukiz zdobył bardzo dobry wynik w wyborach parlamentarnych na jesienie. Jak dodawał Kamiński w rozmowie z dziennikarzem „Wirtualnej Polski”:

 

Pełen agresji i pogardy wpis pani poseł Mazurek mnie zupełnie nie dziwi. Dlatego, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią pogardy i agresji wobec swoich przeciwników politycznych. Dla nich są wulgarne słowa, albo gesty pokazywania środkowego palca. (…) Albo mówieniem o zdradzieckich mordach.

 

Wicemarszałek Senatu w rozmowie także zszedł na temat Prezydenta Andrzeja Dudy. Jak zauważa Michał Kamiński:

 

Andrzej Duda popiera politykę Prawa i Sprawiedliwości, która jest polityką niesprawiedliwą. I Andrzej Dudę tę politykę firmuje, więc jakiekolwiek apele o równe traktowanie są niesprawiedliwe, bo nie wszyscy są równo traktowani.

 

 Komentarze