Kulturysta przesadził ze sterydami. To co się stało z jego ciałem jest przerażające!

23-letni Kiryl Tereszyn to wielka gwiazda rosyjskiego MMA. Sportowiec, który cieszy się ogromną popularnością wśród internautów swój „karykaturalny” wygląd zawdzięcza sterydom, z którymi trochę przesadził! Kulturysta w zaledwie kilka miesięcy ze zwykłego chłopaka zmienił się w prawdziwego potwora!

23-letni zawodnik MMA dzięki swojemu monstrualnemu wyglądowi zyskał międzynarodową sławę. Kulturysta z Rosji nim został popularny był zawodowym żołnierzem. Służba wojskowa jednak mu się znudziła i postanowił zaistnieć w internecie. Wcześniej przeszedł szokującą metamorfozę i postanowił upodobnić się do kreskówkowego „Popeye’a”. Jego imponujące mięśnie to jednak nie tylko efekt ciężkiej pracy na siłowni, a zasługa preparatu o nazwie synthol i sterydów.

 

 

 

Dzięki specyfikom na przyrost masy mięśniowej jego bicepsy osiągnęły rekordowy obwód 60 centymetrów! 23-latek jest zadowolony z efektu jaki osiągnął i cieszy się, że stał się sławny. Jego entuzjazmu nie podzielają lekarze, którzy są pewni, że prędzej czy później eksperymenty z niedozwolonymi preparatami skończą się dla Tereszyna tragedią i apelują by zgłosił się do psychiatry póki nie jest za późno. Ostrzegają go również, że wkrótce może stracić czucie w ramionach i stanie się niepełnosprawny. Mimo to Rosjanin nie bierze sobie ich wskazówek do serca i cieszy się sławą.

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo youtube.com

 Komentarze