„Kup jedzenie bezdomnemu”. Właściciele kieleckiego lokalu zachęcają…

„Kup jedzenie bezdomnemu”. Właściciele kieleckiego lokalu zachęcają lokalnych mieszkańców do włączenia się w wyjątkową akcję świąteczną. 

Super akcja Lemon Tree. Nie dawaj pieniędzy, tak nie pomożesz. Kup bezdomnemu jedzenie. I to w taki sposób, że nie wyrzuci do kosza, ale skorzysta z posiłku – tak inicjatywę promuje świętokrzyski portal Scyzoryk się otwiera. 

Lemon Tree to kielecki lokal serwujący zdrową żywność. Właściciele restauracji podkreślają, że w ich daniach znajdują się produkty wyłącznie najwyższej jakości pozyskiwane od zaufanych dostawców.

Specjalizujemy się w posiłkach zdrowych, bez cukru, bez chemicznych dodatków, bez glutenu, wegańskich. W zależności od preferencji, obostrzeń zdrowotnych, czy stosowanej diety służymy pomocą w wyborze odpowiednich potraw. Na naszą działalność składają się restauracja, catering dietetyczny, catering okolicznościowy oraz bezglutenowa i bezcukrowa cukiernia/piekarnia – czytamy na oficjalnym fanpage’u lokalu Lemon Tree. 

Firma zaręcza, że stara się być eko i zero waste. Właściciele lokalu przyznają, że starają się dbać o planetę i podawać posiłki wyłącznie w opakowaniach szklanych oraz tekturowych. Dania na wynos pakowane są natomiast w torby papierowe. Założyciele marki dodają, że klienci widząc ich zaangażowanie, często zwracają słoiczki czy torby w celu ponownego ich wykorzystania. 

Ostatnio Lemon Tree stało się organizatorem wyjątkowej akcji! Właściciele zachęcają nas do pomocy ubogim i bezdomnym. 
ODDAJ PARAGON POTRZEBUJĄCYM. WŚRÓD NAS SĄ TACY, KTÓRZY NIE MAJĄ ZA CO KUPIĆ CIEPŁEGO POSIŁKU. 

Sezon jesienno-zimowy to trudny czas dla bezdomnych, ale i dla wielu osób którzy nie mogą sobie pozwolić na ciepły posiłek. Zachęcamy wszystkich, którzy mogą i chcą pomóc takim osobom do zakupienia posiłku i zawieszenie na naszej tablicy . Wiemy że macie ogromne serducha .❤️❤️❤️ – czytamy na Facebooku lokalu Lemon Tree.

Źródło: Facebook lokalu Lemon Tree
Zdjęcie: Facebook

Komentarze