Kupił używaną kanapę na aukcji! W środku znalazł ogromną fortunę!

Ogromna niespodzianka czekała na  Howarda Kirby w kanapie, którą kupił do swojego mieszkania. Mężczyzna znalazł używaną kanapę na aukcji i od razu stwierdził, że musi ją mieć. Kilka tygodni później okazało się, że jest największym szczęściarzem w USA! W starym meblu ukryty był prawdziwy skarb!

Amerykanin kupił używaną kanapę na aukcji w sklepie Habitat for Humanity ReStore w Owosso przed Świętami Bożego Narodzenia. Po miesiącu doszedł do wniosku, że sofa jest  niewygodna i postanowił się jej pozbyć. Mebel był dość ciężki i mężczyzna postanowił go rozkręcić, pomagała mu w tym synowa. Kiedy kobieta rozpruła jedną z poduszek, która najbardziej przeszkadzała Howardowi, okazało się, że w plecy uwierało go pudełko. Ku zaskoczeniu wszystkich w środku znajdowała się prawdziwa fortuna!

 

 

ZOBACZ:Fortuna na KOSMETYKI? Agata RUBIK zdradziła swój SPOSÓB na PIĘKNE WŁOSY!

 

 

 

Mężczyzna był zszokowany tak dużą ilością gotówki. Okazało się, że któryś z poprzednich właścicieli starej i wysłużonej kanapy ukrył w niej 50 tysięcy dolarów! Mimo, że pan Kirby nie miał obowiązku zwrotu gotówki to postanowił zadzwonić do sklepu, w którym nabył kanapę i dowiedzieć się kto jest jej właścicielem. Dzięki temu szybko udało się znaleźć jej prawowitego właściciela, którą była Kim Fauth-Newberry. Kobieta przyznała, że kanapa należała do jej dziadka, który zmarł w ubiegłym roku. Nabywca kanapy zwrócił kobiecie pieniądze, co kompletnie ją zaskoczyło.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Niesamowite! Egipska mumia i starożytne skarby „w niemal idealnym stanie” odkryte w 3500-letnich grobowcach

 

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze