posiadłość

Kupili posiadłość na Florydzie. Po 8 latach odkryli tajemnice skryte w piwnicy

Rodzina Terracino w 2010 roku kupiła sobie dom w mieście Tampa na Florydzie. Przez kilka lat mieszkali w błogiej nieświadomości. Całkiem niedawno, zupełnie przypadkowo odkryli co skrywa piwnica pod ich domem. Okazało się, że posiadłość ma długą historię.

W piwnicy ich domu rozpoczynała się sieć długich, rozgałęziających się i wielopoziomowych tunelów! Początkowo Terraciono nie mieli bladego pojęcia dlaczego posiadłość skrywała tak tajemniczy system.

 

Lokalni historycy szybko doszli do wniosku, że tunele musiały powstać w latach 20-tych XX wieku, a więc w okresie gdy w stanach wprowadzono prohibicję. Przemytnicy systemem tuneli mogli dostarczać lewy alkohol do lokali znanych tylko wtajemniczonym. Najdłuższy z tuneli prowadzi prawdopodobnie aż do sąsiedniej dzielnicy – Ybor Cit. Tam także odkryto fragmenty tajemnej podziemnej sieci.

 

ZOBACZ: Dolny Śląsk: odkryto kolejne tajemnicze TUNELE z czasów II Wojny Światowej! Jaką tajemnicę skrywa podziemny kompleks w Lubaniu?

 

Państwo Terracino słyszeli wcześniej pogłoski o tajemnych tunelach. Jeden z sąsiadów twierdził, że raz wszedł do jednego z nich i wędrował nim aż przez 20 minut, jednak nie wzięli tego na poważnie. Teraz okazało się, że to właśnie ich dom skrywał wejście do systemu stworzonego przez gangsterów sprzed lat.

 Komentarze