Kurdej-Szatan na Zanzibarze: „jaka to bieda dotknęła aktorów w związku z pandemią”!

Basia Kurdej-Szatan tak jak wiele innych polskich gwiazd w ostatnich tygodniach, gości na Zanzibarze.

Jest to wyjazd na zaproszenie PiliPili Zanzibar, gdzie gościła już Natalia Kukulska, Joanna Racewicz czy Tomasz Ciachorowski. Jednak to Basia Kurdej-Szatan zebrała cięgi od internautów i to nie pierwszy raz w ciągu minionego miesiąca.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w grudniu. Obserwatorom aktorki nie spodobało się, że zwolenniczka Strajku Kobiet i aborcji, tuż przed świętami zrobiła się wierząca. Bo właśnie wtedy Barbara z mężem Rafałem i córką Hanią śpiewali kolędy w Polsacie (zobacz tutaj).

 

gwiazda TVP nie spędza ferii w domu – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Noworoczny wyjazd na Zanzibar także został bardzo negatywnie odebrany. Większość Polaków od miesięcy jest zamknięta w domach. Nawet w ferie nigdzie nie można wyjechać z uwagi na zamknięte hotele. Tymczasem gwiazda „Ma jak miłość” drażni ludzi widokiem rajskich wysp i egzotycznych wakacji. Pod najnowszym zdjęciem Basi czytamy takie komentarze internautów:

 

Po powrocie z rajskich wakacji prosimy o powstrzymanie się od publicznego lamentu, jaka to bieda dotknęła aktorów w związku z pandemią i że nie mają za co żyć. Mamy już dosyć hipokryzji „artystów”.

 

Może się jeszcze zaszczepcie bez kolejki…👎👎👎👎

 

Bardzo skromna osoba na skromnych wakacjach.. A ludzie się czepiają zamiast zazdrościć i podziwiać 😲

 

Chyba wielu dotkniętych kryzysem Polaków podziela nastrój komentujących zdjęcia Basi Kurdej-Szatan.Komentarze