Kwiatkowski podszedł do nastolatki i POKAZAŁ jej coś, czego długo nie zapomni! Ludzie przecierali oczy.

Kwiatkowski podszedł do nastolatki i POKAZAŁ jej coś, czego długo nie zapomni! Ludzie przecierali oczy.

Jedna z uczestniczek talent show The Voice Kids sprawiła, że po jej występie Dawid Kwiatkowski musiał zbierać szczękę z podłogi. Wokalista był tak mocno zachwycony głosem utalentowanej dziewczyny, że Kwiatkowski podszedł do niej i pokazał jej coś, czego długo nie zapomni.

Do niezwykłej sytuacji doszło w programie „The Voice Kids” w TVP 2. Nastolatka zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego swoim głosem, talentem i nie lada odwagą. Dziewczyna oprócz tego, że zaśpiewała przed jury i publiką w studiu to grała jeszcze na pianinie. Dawid Kwiatkowski podszedł do zaskoczonej nastolatki i pogratulował jej świetnego występu. Piosenkarz nie mógł wyjść z podziwu dla jej talentu i docenił ją w nietypowy sposób. Przypomnijmy 15-letnia Natalia Kawalec niezwykle pięknie zaśpiewała piosenkę „All I Ask” z repertuaru brytyjksiej piosenkarki Adele.

 

Dziewczyna sprostała wymagającemu utworowi i jakby tego było mało oprócz tego, że świetnie go zaśpiewała to zagrała jeszcze na pianinie! Jej występ został doceniony owacjami na stojąco, a o tym żeby Natalia dołączyła do jego teamu zabiegał Dawid Kwiatkowski. Piosenkarz od początku był zachwycony śpiewem i talentem nastolatki. Chcąc przekonać ją, by dołączyła do jego zespołu zrobił coś niesamowitego. Kwiatkowski podszedł do Natalii i powiedział, że na tapecie telefonu ma zawsze osobę, którą podziwia i która jest dla niego inspiracją. Później ku zaskoczeniu dziewczyny pokazał jej wyświetlacz swojego telefonu z jej zdjęciem! Dziewczyna niezwykle mocno to przeżyła i była bardzo szczęśliwa. Ostatecznie jednak podjęła decyzję o dołączeniu do zespołu Cleo.

 

 

 

źródła; pikio.pl, foto:instagram.com

 

 

 

 

 Komentarze