Lara GESSLER pokazała goły TYŁEK! Zobacz ZDJĘCIA! (18+)

Lara Gessler – zarówno z wyglądu jak i zachowania – jest bardzo podobna do swojej mamy.

I podobnie jak Magda Gessler, Lara lubi prowokować i zaskakiwać. Po raz pierwszy publicznie pokazała gołą pupę rok temu czyli w grudniu 2018 r. Napisała:

„Życie jest pięknem ✨✨✨”

Wówczas na instagramie zamieściła zdjęcie z Sycylii, na którym jest całkiem goła. Stoi na brzegu basenu, najprawdopodobniej na dachu budynku, tyłem do obiektywu. Widzimy zatem jej nagą sylwetkę w całej okazałości.

Pierwszy raz

Ta fotografia wzbudziła wówczas kontrowersje. Internauci zamieścili sporo niepochlebnych komentarzy. Między innymi:

„Wali na mozg”

„Czy to jest reklama agencji towarzyskiej ?”

„odbilo jej tak jak matce urody nie ma to pokazuje golizne”

Choć innym się spodobało:

„Kocham takie zdjęcia”

„Losie, ależ tam pięknie jest 😱😱😱😱”

Drugi raz

Mimo wielu wręcz hejterskich opinii, Lara się nie zraża. Uznała bowiem, że goły tyłek w grudniu, to będzie taka nowa tradycja.

Tym razem córka restauratorki pojawia się w chłodniejszej aurze. I zapewne dlatego ubrana jest w czapkę i kurtkę i… i tyle. Reszta jest naga. Także teraz Lara stoi tyłem na dachu jakiegoś budynku. Jak pisze:

„Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. ♥️✌🏼”

Zaznaczyła też – zapewne nawiązując do krytyki:

” Mniej nienawiści, więcej łaskawości. „

Zobacz też, jak Magda GESSLER i DŻOANA Krupa na lekkim GAZIE śpiewają przebój DISCO POLO! 

Michał Wiśniewski?

Zdjęcie z tego roku zyskało cieplejszy odbiór. Jednak ze względu na kolor czapki (ceglasto – czerwony) kilka osób sądziło, że na fotografii jest Michał Wiśniewski!

„Jezu myslalam ze to wisniewski”

„Myślałem ze to facet na pierwszy rzut oka 🙂 sorki”

„myslalam że to michał wiśniewski w stringach”

Głosy rozsądku

Kilka innych osób pochwaliło pomysł Lary. Pojawiły się jednak również bardzo rozsądne wpisy. Ich autorzy zastanawiają się, po co w ogóle wstawiać takie zdjęcia? Oraz jak to wpływa na innych?

„Fajna pupa A nogi ….do nieba 👌super 👍 tylko zostaw coś dla siebie ewent.swojego faceta . Nie wszystko jest na sprzedaż”

 

„zastanawiam się co dalej. Najbardziej obawiam się że moja nastoletnia córka, która jest na insta, ogląda takie zdjęcia i stwierdzi, że skoro Lara pokazuje tyłek to to jest cool. Rozumiem, że kobiece ciało jest piękne, sexy, tak jak Twoje, ale oprócz ciała mamy też inne rzeczy do pokazania. „

Dwie pupy

Jak więc widać, młoda Gessler także i tym razem nie zyskała oczekiwanego poklasku. A jak Lara wygląda z gołym tyłkiem? Zdjęcia poniżej.

W 2018 roku

lara
fot. instagram.com/lara_gessler/

Zdjęcie z 30 grudnia 2019

lara
fot. instagram.com/lara_gessler/

fot. instagram.com/lara_gessler/Komentarze