Lara Gessler wzięła z Piotrem ŚLUB po raz DRUGI! Co za suknia!

Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi złożyli sobie małżeńską przysięgę. Ich drugi ślub odbył się w Zakopanem. Panna młoda miała na sobie prostą suknię i okazały welon.

Ślub nr 1

Lara Gessler i Piotr Szeląg są parą od kilku lat. Pierwszy ślub wzięli jesienią 2020 roku. Dosłownie kilka dni później na świat przyszła córeczka pary- Nena. Mąż Lary jest prawnikiem. Ich ślub miał bardzo kameralny charakter. W uroczystości wzięło udział tylko kilka osób. Byli to najbliżsi Lary i Piotra. Na ślubie nie było nawet Magdy Gessler, która w tamtym czasie przebywała za granicą. Podczas pierwszego ślubu Lara miała bardzo skromną sukienkę i była w zaawansowanej ciąży. Suknia kosztowała tylko 300 złotych.

Drugi ślub

Zdjęcia z ceremonii w Zakopanem opublikował brat Lary- Tadeusz. Lara i Piotr po raz drugi u podnóża Tatr złożyli sobie przysięgę małżeńską. Zrobili to w luksusowym hotelu Nosalowy Resort & SPA. Małżonkom podczas uroczystości oraz weselnej zabawy towarzyszyli nie tylko bliscy, ale również zaprzyjaźnione gwiazdy. Panna młoda założyła w tym dniu długą suknię o prostym kroju. Całość zwieńczona była okazałym welonem w stylu lat 20-ych. Pan młody miał na sobie beżową marynarkę, czarne spodnie i muchę. Mistrzem ceremonii był Piotr Czaykowski, który jest przyjacielem Lary. Razem z nim Lara wystąpiła w programie Azja Express. Wśród gości byli też Robert Kupisz, Natalia Klimas i Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Instagram/ Tadeusz Muller
Instagram/ Tadeusz Muller

Źródło: Radio Zet

Zdjęcia: Instagram/ Tadeusz MullerKomentarze