Latami UKRYWANO tę chorobę! Gwiazda Świata według Kiepskich cierpi na…

Latami skrywana choroba nie dała o sobie znać, a odgrywane role były zawsze perfekcyjne. Gwiazda Świata według Kiepskich cierpi na…

Świat według Kiepskich to kultowy serial, który wyemitowany przez Polsat gości na ekranach telewizorów już od 21 lat.

 

Czy znamy jednak prawdziwe życie aktorów oraz z czym zmagają się oni na co dzień? Aktorzy, który wcielają się w znane role od lat zmagają się z poważnymi chorobami w życiu prywatnym.

 

Jeden z  najpopularniejszych i charakterystycznych postaci serialu świat Według Kiepskich –Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) przyznał się, że cierpi na…

 cukrzycę.

 

Wiadomość o tym, że jest się chorym na cukrzycę wywraca człowiekowi kompletnie życie i musi się on przystosować do zupełnie nowych warunków. Przyjęcie tego do świadomości, do umysłu i do mentalności, jest dosyć skomplikowanym procesem. Jest potrzebna siła charakteru plus grupy wsparcia, jaką jest niewątpliwie rodzina”- wyznał aktor.

 

Andrzej Grabowski, a  więc serialowy Ferdek Kiepski cierpi z kolei na otyłość i miał on spore problemy z podjadaniem. Ostatecznie aktor poddał się operacji zmniejszenia żołądka.

„Po prostu… mniej żreć. To cała tajemnica mojego odchudzania” – powiedział w wywiadzie.

 

Także w serialu „M jak miłość” aktorka Dominika Ostałowska ma problemy z tarczycą oraz z sercem.

Dorota Kośmicka jest producentką związaną ze stacją TVN. Od lat zmaga się z cukrzycą. Dla niej choroba jest przede wszystkim walką z samą sobą.

„Jestem diabetykiem insulinozależnym, więc muszę żyć w reżimie. I właśnie dlatego ważne jest dla mnie regularne odżywianie i wysiłek fizyczny. Rytm życia wyznacza mi praca pompy insulinowej. Gdy wstaję około godziny 6.00, pierwszą rzeczą, którą robię, jest… pomiar cukru” – wyznała.

 

ZOBACZ TEŻ:PRZYKRA wiadomość. Księżna Meghan może UTRACIĆ dziecko!

 

Dominika Gwit, która również znana jest z produkcji TVN od lat zmaga się z otyłością. Aktorka przez wiele lat cierpiała na zaburzenia odżywiania, które opisała w swojej książce.

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze