Lech Wałęsa zdradza plany na WALENTYNKI! Żona będzie W SZOKU!

14 luty jedni dniem zakochanych i zarazem okazją do romantycznych spotkań lub kolacji przy świecach. Lech Wałęsa zdradził plany na ten wyjątkowy wieczór. Żona będzie niepocieszona.

Dzień pełen miłości

Już od wielu lat zakochani świętują dzień 14 lutego. To amerykańskie święto na dobre przyjęło się w Polsce. Wiele osób traktuje je jako miłe urozmaicenie codzienności i pokazanie drugiej osobie, że się o niej pamięta. Pary niezależnie od wieku i stażu swojego związku robią sobie mniejsze lub większe prezenty. Idą na romantyczną randkę czy choćby spacer. Czy ten dzień obchodzi tez były prezydent Lech Wałęsa? Ze swoją żoną Danutą jest w związku małżeńskim już od ponad pół wieku. Czy to sprzyja romantycznym chwilom?

Co zrobi prezydent?

Lech Wałęsa został zapytany przez dziennikarzy Super Expressu o plany na 14 lutego. Czy były prezydent zabierze w jakieś romantyczne miejsce swoją małżonkę Danutę? Lecha Wałęsa odpowiedział:

Jesteśmy starej daty, nie obchodzimy z żoną walentynek. Niczego nie będzie. Żadnych czułości, żadnych pieszczot, wykonujemy po prostu małżeńskie obowiązki i do przodu!

Co na to żona prezydenta? Być może jest już przyzwyczajona do specyficznego podejścia swojego męża do różnych spraw.

Święty Walenty

Walentynki czyli dzień zakochanych swoją nazwę wzięło od imienia świętego Walentego. To święto zostało zapożyczone od starożytnych Rzymian, którzy w połowie lutego oddawali się zalotom i tworzyły pary. Święty Walenty był męczennikiem i biskupem chrześcijańskim. Został ścięty za panowania cesarza Klaudiusza II Gockiego. Najważniejszym miejscem kultu jest bazylika w Terni we Włoszech. Tam narzeczeni z całego świata składają przyrzeczenie miłości.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Artur Lech WałęsaKomentarze